Prekių katalogas

Vaikiškas Krosinis Motociklas KAYO TT140

 • Vaikiškas Krosinis Motociklas KAYO TT140

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i

  1 cilindro, keturtaktis, alyva ir oru aušinamas, mechaninė 4 pavarų.

  Gamintojas
  Kayo
  Variklio galia
  8.2 kW
  Konsultacija telefonu
  Albinas +37069975545
 • Šis motociklas pritaikomas paaugliams nuo 160cm. ūgio.

  TT140 modelis, kuris viską daro kaip suaugusiųjų motociklas
  Kalbant apie mechaninę pusę, čia yra pagrindiniai šio modelio privalumaii:

  • 4 greičių mechaninė pavarų dėžė ( su sankaba)
  • kojinis užvedimas
  • Apversta šakė.
  • Sustiprintas rėmas.
  • Daugiadiskė sankaba.
  • TT125 su alyvos radiatoriumi: idealiai tinka palaikyti optimalią variklio temperatūrą, radiatorius užtikrina stabilią darbinę temperatūrą: mažesnis variklio susidėvėjimas ir pastovi galia.

  Ieškote pigaus 140cc krosinio motociklo? Atkreipkite dėmesį į kokybę! Įsitikinkite šio modelio patikimumu!

  Dėl 140 kubinių centimetrų galite lengvai važiuoti trasoje, laukuose ir ilgiems pasivažinėjimams, jo 4 taktų 140 cc variklis ir dideli ratai leidžia važiuoti bet kur! Jo apversta šakė ir hidrauliniai stabdžiai užtikrina labai gerą valdymą. Galiausiai dėl 4 mechaninių greičių jis yra patogus bet kokioje vietovėje!

  140cc YX 13,6AG variklis + didelės talpos radiatorius
  140 kub. centimetrų YX privalumų, pastaraisiais metais tai perkamiausias krosinis variklis, jis tapo pramonės etalonu. Jis siūlo originalią 13,6 AG galią, 56 mm cilindro ir alkūninio veleno eiga suteikia jums galios, reikalingos motokroso trasoje. Idealiai tinka tobulėti disciplinoje, rekomenduojama pradedantiesiems ir pažengusiems. Tai patikimas variklis, reikalaujantis mažai priežiūros, tepalų keitimas kas 15/20 val. Reguliarus tepimas ir valymas. Alyvos ir oro aušinimas, standartiškai komplektuojamas su radiatoriumi Rankinė sankaba 5 sustiprintais diskais.

  RACING išmetimas
  Galiausiai siūlome originalų išmetimą, kuris skiriasi nuo to, kas siūloma krosinių motociklų pasaulyje. Šis Kayo sukurtas išmetimas buvo įkvėptas garsaus prekės ženklo FMF PowerCore 4, jis maksimaliai optimizuoja variklio tiekiamą galią. Smagu, kad iš gamyklos gaunamas toks detalių pasirinkimas ir tokios kokybės apdaila.

  360 mm hidraulinis amortizatorius
  Gamykloje sukurta rėmo geometrija leidžia naudoti 360 mm ilgesnį amortizatorių. Tai leidžia pasiūlyti 735 mm hidraulinę apverstą šakę priekyje, idealiai tinkančią naudoti mėgėjiškame lygyje. Ši ciklo dalis yra keičiamo dydžio ir reaguoja į standartinį mazgą, 10 mm amortizatoriaus ašį, 45/48 mm šakės karūną.

  Sėdynės aukštis 85.5cm
  TT140 standartiškai montuojamas su 14 colių galiniais ir 17 colių priekiniais ratais, tai idealus krosinis enduro mėgėjų ir patvirtinto lygio suaugusiems. Jo geometrija idealiai tinka suderinti komfortą, atsižvelgiant į dydį ir manevringumą. Jo 140cc YX mechaninė 4 greičių pavara (N1234) tinka patyrusiems pilotams, turintiems pirmąją Moto Cross ar keturračių patirtį ir norintiems išmokti praktikos bekelėje. Tai vienas didžiausių vaikiškų motociklų, kuris yra patogus , siūlo malonią laikyseną . Idealiai tinka kroso ir enduro naudojimui.

  Rėmas su dvigubu sijų sustiprintu chromoliu
  Šis rėmas buvo išbandytas ir naudojamas keletą metų Prancūzijos Pit Bike čempionate, ypač profesionaliame lygyje. Rėmas dabar yra žinomas kaip viena geriausių motociklų dalių pramonėje ir neturi ko pavydėti savo konkurentams. Ši motociklo dalis yra viena patikimiausių. Tai neabejotinai labai geros kokybės ir nepriekaištinga ciklo dalis.

  Visai Kayo produkcijai suteikiame 24mėn garantiją. Bei visas serviso paslaugas ir atsarginių dalių tiekimą ! 
  DĖMESIO: modelis nėra registruojamas