Prekių katalogas

Vaikiškas Krosinis Motociklas KAYO TD125

 • Vaikiškas Krosinis Motociklas KAYO TD125

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i

  Pristatome TD125 – galingą skirtą adrenalino ieškotojams ir trasų entuziastams. Šis krosinis motociklas su 123,6 cm3 darbinio tūrio 4 vožtuvų varikliu, pusiau automatine 4 pavarų transmisija ir tvirtu plieniniu rėmu yra sukurtas taip, kad lengvai susidorotų su sudėtingomis vietovėmis. Nesvarbu, ar esate patyręs motociklininkas, ar pradedantysis, ieškantis nuotykių, TD125 yra pasirengęs suteikti jaudinančią bekelės patirtį kaip niekas kitas.  

  Gamintojas
  Kayo
  Variklio galia
  5,6 kW
  Konsultacija telefonu
  Albinas +37069975545
 • Dirt bike 125cc 14/12 – KAYO TD125
  Štai 125cc KAYO Dirt Bike su 14/12 ratais . Dėl 125 kub. cm darbinio tūrio 4 taktų variklio ir tvirtos važiuoklės jis yra puikus krosinis motociklas norint pradėti ar tęsti pažangą. 4 greičių mechaninę pavarų dėže lengva naudotis , net patys jauniausi galės perjungti pavaras be prievartos.

  • 4 greičių mechaninė pavarų dėžė.
  • 14 colių priekiniai  ratai, 12 colių galiniai ratai.
  • Greitas startas: nebėra pasiteisinimas, kad sugedo akumuliatorius, važiuojant motociklu su draugais.
  • Hidraulinis diskinis stabdys.

  Patikimas ir aukščiausios klasės Dirt KAYO už neprilygstamą kainą
  Kontroliuojama kaina, leidžianti mėgautis šiuo išskirtiniu motociklu . Variklis yra efektyvus ir labai tvirtas ilgą laiką. Šis variklis aušinamas oru ir jį labai lengva prižiūrėti .

  125cc Dirt Bike / Pit Bike skirtas bet kokio tipo naudotojams, 10 metų ir vyresniems vaikams, nebijantiems šokinėti su savo motociklu.

  Norint gauti  patikimą motociklą, šiame 125 cm3 krosiniame motocikle yra integruotas hidraulinis stabdys . Pakabos pusėje jūsų vaiko krosinis dviratis turi apverstą šakę .

  Tvirta važiuoklė ir jautrus variklis
  Tai tikslus motociklas, kurį siūlome su šiuo 125 cm3 varikliu. Važiuoklės dalis neturi nieko bendra su pradinio lygio mažo krosinio motociklo versija, pakabos daug geresnės su apversta šake. Sustiprinta važiuoklė užtikrins daug geresnį stabilumą ir mažiau sukdamasis.

  125 cm 4 taktų variklis ir jo lenktyninis išmetimas suteiks jums daugiau galios, bet visų pirma – labai gražų garsą!

  Tikslus motociklas su galingu varikliu jums pasiūlys:

  • Grynas vairavimo malonumas
  • Nervingas variklis , kuris dainuoja vos pasukus gazo rankeną
  • Tiksli pavarų dėžė greitam valdymui
  • Vaikams ir jauniems paaugliams sukurtas motociklas
  • Tvirtas bendras dizainas , skirtas visur važinėtis vienam arba su draugais

  RACING išmetimas
  Pagaliau siūlome originalų išmetimą, kuris skiriasi nuo to, kas daroma Pit Bike pasaulyje. Šis išmetimas, sukurtas įmonėje ir pasirašytas Kayo, įkvėptas garsaus FMF PowerCore 4 prekės ženklo , leidžia maksimaliai optimizuoti variklio tiekiamą galią . Norint turėti išskirtinės apdailos kokybės motociklą, verta įsigyti tokį originalių dalių pasirinkimą .

  Apversta hidraulinė šakė 660mm
  Kas gali būti geriau už tikrą apverstą šakę, kad pradėtumėte važinėtis dviračiu? Su šia 660 mm šake jūsų vaikai/paaugliai atras važiavimo bekele džiaugsmus su savo TD125. Be to, TD 125 turi dviejų stūmoklių priekinę stabdžių apkabą ir žiedinius diskus, kad būtų užtikrintas efektyvus stabdymas visuose aukščiuose.

  125cc YX 4 taktų vieno cilindro 10 AG variklis
  125 kub. cm tūrio YX reputaciją garsina dėl savo galios ir jau keletą metų kuria reputaciją Pit Bike pramonėje. Jo tikrasis 124 kub. kub. cm darbinis tūris ir 52,4 mm skersmuo yra galingesnis nei 125 cc LIFAN, kurio tikrasis darbinis tūris yra 120 kub. cm, todėl jis suteiks didesnį ilgį ir sukimo momentą. Mėgstantiems stiprius pojūčius ir gerą kainos ir kokybės santykį, šis variklis sukurtas jums. Nepamirškite įsilaužti 2/3 pilnų bakų ir reguliariai ištuštinkite variklį kas 20 naudojimo valandų. Variklyje yra akumuliacinės alyvos, kurią gavus reikia išleisti.

  Ratai 14 priekinių ir 12 galinių + balno aukštis 75 cm
  Tai idealus dydis 125 cc Pit Bike , šis modelis turi 12 colių galinį ir 14 colių priekinį ratlankį, jo 660 mm šakė užtikrina puikų balansą ant dvigubo sijos rėmo. Jo 75cm balno aukštis tinka tiek vaikams/paaugliams, tiek suaugusiems, dvigubo chromo sijos rėmas atlaiko iki 100kg.

  Hidraulinis amortizatorius 280mm
  Vidaus sukurto dvigubo chromolio rėmo geometrija leidžia naudoti ilgesnį 280 mm amortizatorių . Jo priekyje yra 660 mm hidraulinė apversta šakė , kuri yra puikus balansas, tinkantis naudoti mėgėjiškame lygyje. Ši ciklo dalis yra keičiamo dydžio ir atitinka standartinę komplektaciją: 10 mm amortizatoriaus ašis, 45/48 mm trigubas spaustukas. VSHOCK reguliuojamos šakės ir reguliuojami suspaudimo atšokimo amortizatoriai bus suderinami vartotojams, norintiems atnaujinti savo Dirt TD125.

  Chromo spalvos sustiprintas dvigubas rėmas
  Ši motociklo dalis yra viena patikimiausių Pit bike pasaulyje. Tiesą sakant, dvigubos chromo spalvos sijos rėmas yra naudojamas didžiausių pramonės atstovų, siūlome labai gerai pagamintą ir nepriekaištingą dviračio dalį, dvigubą grotelių siją, sustiprintą ir nuimamą pirštų strypą, armatūrą ant galinės sagties.

  Visai Kayo produkcijai suteikiame 24mėn garantiją. Bei visas serviso paslaugas ir atsarginių dalių tiekimą ! 

  (DĖMĖSIO: nepatvirtintas kelyje modelis)