Prekių katalogas

Motociklas CFMOTO 700MT ABS

 • Motociklas CFMOTO 700MT ABS

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  CFMOTO
 • 700MT sukurtas tikriems laisvės ir nuotykių ieškotojams. Su šiuo motociklų lengvai pasinersite į nuotykių kupinų kelią, o motociklas be vargo pasirūpins visais kelio ir bekelės nelygumais. 700MT įmontuotas patikimas skysčiu aušinamas 693cc paraleliai einančių dviejų cilindrų variklis, kurį galima sutikti visuose, laiko patikrintuose, 700 serijos CFMOTO motocikluose.

  Funkcionalumai
  Versto tipo šakės:
  Į 700MT motociklą yra įmontuotas apversto tipo priekinis amortizatorius, kuris prisitaiko važiuojant skirtingomis kelių sąlygomis. Priekyje esanti 140 mm pakaba ir galinė 45 mm pakaba užtikrina nepakartojamą komfortą vairuojant ilgesnėje kelionėje.

  Variklis:
  700MT varomas, laiko patikrintu, skysčiu aušinamu 693cc lygiagrečiai einančių dviejų cilindrų varikliu, išvystančiu 49 kW ir 60 Nm galią. Optimizuota įsiurbimo sistema pagerina oro srauto efektyvumą, greitam aukštų apsukų pasiekimui.

  Prietaisų skydelis:
  Ryškus spalvotas 5 colių skersmens TFT skystųjų kristalų ekranas, gerai matomas esant bet kokiam apšvietimui.

  LED žibintai:
  Ryškūs priekiniai ir galiniai LED žibintai gerai nušviečia kelią net ir važiuojant šlapia danga, ar naktį. Ryškių LED posūkių signalų dėka būsite gerai matomi kelyje.

  Daiktadėžės:
  700MT motociklas standartinėje įrangoje turi dvi šonines užrakinamas daiktadėžes kartu su nerūdijančio plieno laikikliais. Daiktadėžės yra atsparios vandeniui ir dulkėms, jos tvirtai prisikabina prie laikiklių. Daiktadėžės patogiai uždedamos ir nuimamos nuo tvirtinimo lankų.

  Reguliuojamas priekinis stiklas:
  650MT turi reguliuojamo aukščio priekinį stiklą, kuris suteiks papildomo komforto važiuojant didesniu greičiu. 

  Lieti ratlankiai, galiniai ir priekiniai LED žibintai, LED posūkių signalai, spalvotas LCD prietaisų skydelis, dvi USB jungtys (type A ir C), apsauginiai lankai, rankų apsaugos, dvi daiktadėžės su laikikliais, priekinis stiklas, ABS. 

  Registruojamas kaip A2 kategorijos motociklas: šiam motociklui galima sumažinti galią, kad atitiktų A2 motociklų kategoriją.