Prekių katalogas

CFMOTO 800MT Sport ABS Motociklas

 • CFMOTO 800MT Sport ABS Motociklas

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  CFMOTO
 • Kelias ne visuomet pasitaiko pažįstamas ir lengvai įveikiamas. Kiekvieno kelio nežinomame posūkyje laukia nauji atradimai. Kartais nežinome, kur tas kelias mus veda, tačiau mums tai nerūpi. Pasinerkite į stiprias laisvės ir adrenalino emocijas. Kiekviena diena bus įkvėpianti.
  Svarbiausia kelionės dalis yra ne tai, kas mūsų laukia, o kur mus nukelia mintys nuotykių metu.

  Su CFMOTO 800MT Sport, jūsų kelionių kompasas atstatomas iš pagrindų.
  VARIKLIS
  CFMOTO 800MT aprūpintas, su KTM pagalba sukurtu, 799cc skysčiu aušinamu dviejų cilindrų varikliu. Su 67 kW esant 9250 aps./min ir 75 Nm esant 8000 aps./min., 800MT siūlo puikų variklio našumas. Verta paminėti, kad variklyje įmontuotas 75 laipsnių darbinis velenas, kuris sukuria V-Twin variklio žemų apsukų traukos charakteristikas. Dėl kompaktiško variklio dydžio šis yra arčiau kelio dangos taip pagerindamas motociklo valdymą.
  ”CF-SC” PRASLYSTANTI SANKABA
  ”CF-SC” praslystanti sankaba užtikrina pavarų perjungimo sklandumą, tuo pačiu saugodama motociklo variklį nuo žalos, kurią daro žemesnės pavaros permetimas. Taip suteikiamas dar komfortiškesnis bei saugesnis motociklo valdymas.
  J. JUAN STABDŽIAI
  Juan 320mm priekiniai dviejų diskų stabdžiai su keturių stūmoklių radialiniais suportais. Galiniai stabdžiai taip pat firminiai J. Juan 260mm vieno disko bei dviejų stūmoklių suportais. Stabdymo efektyvumas yra pirmaujantis pramonėje.
  KURO BAKAS
  19-os litrų talpos kuro bakas suteikia daugiau pasitikėjimo ilgose kelionėse. Kuro bakas turi trimatį dizainą, kuris ergonomiškai pasitarnauja stabilumu tiek stovint, tiek sėdint važiavimo metu.
  APSAUGINIAI LANKAI
  CFMOTO 800MT standartiškai komplektacijoje turi originalius apsauginius lankus, kurie visiškai atitinka kelių taisykles. Apsauginiai lankai yra unikaliai integruoti į priekinės dalies dizainą, kas suteikia išskirtinę ir galingą išvaizdą, kuri maksimaliai apsaugo degalų baką, priekinį ir pagrindinį rėmus.
  ABS
  CFMOTO 800MT posūkių ABS sistema kontroliuoja galią ir stabdymo jėgą posūkiuose.
  Užtikrina maksimalų stabilumą ir sukibimą net ir staigaus stabdymo atveju.
  KRUIZO KONTROLĖ
  Greičiui esant 40km/h virš ketvirtosios pavaros, vairuotojui pasirinkus autopiloto funkciją, galimas greičio didinimas bei mažinimas naudojantis RES ir SET valdymo mygtukais. Maksimalus greitis naudojant autopilotą – 120km/h. Su šios funkcijos pagalba, vairuotojas galės palaikyti stabilų greitį nenaudojant akseleratoriaus. Visa tai užtikrins patogumą kelionės metu, sumažins nuovargio riziką bei padidins ekonomiškumą pašalinant nereikalingus greičio pokyčius.
  KYB AMORTIZATORIAI
  Motociklo priekyje sumontuota KYB versto tipo teleskopinė šakė suteikianti geresnį valdymą. Kelioninio vairavimo reikalavimams pasiekti, priekinės pakabos eiga siekia 160mm. 20-ies žingsnių apkrovos, suspaudimo ir atšokimo reguliavimas – galinės pakabos eiga siekia 150mm. Visą tai 800MT suteikia užtikrintumo ir stabilumo įvairiuose kelio ruožuose.
  Šakių vamzdžiai, apsaugoti plastiku, integruotu į priekinio rato gaubtą, užtikrinant didesnę apsaugą.
  MAXXIS PADANGOS
  CFMOTO 800MT Sport parengtas su MAXXIS daugiafunkcinėmis bekamerinėmis padangomis bei aliuminio lydynio ratlankiais. Priekinio rato matmenys 110/80 R19, galinio – 150/70 R17. Dėka kokybiškos gumos sudėties bei griežtos kokybės kontrolės padangos turi puikų atsparumą dilimui, sukibimą asfaltuotuose ir neasfaltuotuose keliuose ir yra visiškai tinkamos ilgoms kelionėms.