Prekių katalogas

CFMOTO 700CL-X SPORT ABS Motociklas

 • CFMOTO 700CL-X SPORT ABS Motociklas

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  CFMOTO
 • “700CL-X Sport„ yra antrasis CL-X serijos motociklas, išsiskiriantis savo veržlumu ir energija. „Café-racer” stiliaus motociklas įgavo naują modernią išvaizdą bei buvo patobulintas taip, kad taptų dar veržlesnis.
  Naujojo motociklo išvaizda kalba ta pačia CL-X dizaino kalba, kurioje atsikartoja X formos elementai. Visoje motociklo struktūroje, pradedant nuo priekinio ir galinio žibintų, tęsiant siaura degalų bako forma ir galiausiai pasiekiant variklio gaubtą – visur pastebima vieninga ir puikiai išpildyta idėja, kuri neabejotinai patraukia visų dėmesį.
  Standartinėje įrangoje motociklas aprūpintas ABS, elektroniniu droseliu, išsiplečiančia sankaba, greičio palaikymo sistema, „Brembo” stabdžiais, „KYB” pakaba, virtimo sensoriumi, sportinio tipo vairu (Clip-on bars) ir LED žibintais.
  “700CL-X Sport” gaminamas su dviem unikaliais spalvų deriniais – „Nebula” balta ir “Velocity” pilka. Šis motociklas išsiskiria modernia „café” stiliaus sportiška išvaizda, kuri matoma žvelgiant iš bet kurios motociklo pusės.

   

  Registruojamas kaip A2 kategorijos motociklas: šiam motociklui galima sumažinti galią, kad atitiktų A2 motociklų kategoriją.