Prekių katalogas

Motociklas CFMOTO 700CL-X Adventure ABS

 • Motociklas CFMOTO 700CL-X Adventure ABS

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  CFMOTO
 • 700CL-X Adventure – neo-retro stiliaus motociklas su bekelės galimybėmis. Puikiai tiks tiems kas ieško praktiško motociklo, su kuriuo galėtų patogiai kasdien važinėti mieste, tačiau visuomet turėti galimybę leistis į nuotykių pilną kelionę įveikiant įvairius užmiesčio kelius ir be rūpesčių išsukant iš jų.

  Funkcionalumai
  VIENTISA NESUVIRINTA STEBULĖ
  Vientisa nesuvirinta stebulė pašalina galimą deformacijų ir pažeidimų riziką važiuojant bekelėje, taip pat yra gerokai tvirtesnė ir ilgaamžiškesnė.

  PRASLYSTANTI SANKABA
  CF-SC praslystančios sankabos sistema padeda sklandžiai valdyti sankabą, sumažina galinių ratų blokavimą, kai perjungiama žemesnė pavara. Maksimaliai išnaudokite „700CL-X Sport” greitai kylančių apsukų galią, sklandžiau įsibėgėdami ir sumažindami variklio stabdymą. Ši sankaba suteikia patogesnį valdymą, tuo pačiu užtikrinant saugumą.

  LED ŽIBINTAI
  „700CL-X Adventure” LED žibintuose naudojama savaime prisitaikanti sistema, kuri automatiškai įjungia arba išjungia žibintus atsižvelgiant į aplinkos apšvietimą. Posūkio signalai automatiškai išsijungia atlikus manevrą. Retro stiliaus apvalus priekinis ir galinis žibintai išdidžiai demonstruoja skoningą ur gerai atpažįstamą „700CL-X” serijos stilių.

  VARIKLIS
  „700CL-X Adventure” varomas visiškai nauju skysčiu aušinamu 693cc lygiagrečiai dvigubu varikliu, todėl jo galia siekia iki 51.8 kW ir 61.2 Nm sklandžios galios. Optimizuota įsiurbimo sistema pagerina oro srauto efektyvumą, greitam aukštų apsukų pasiekimui. BOSCH EFI ir elektroninė akseleratoriaus technologija, integruota su aukšto tikslumo jutikliais, užtikrinančiais švarų ir efektyvų degalų įpurškimą.

  PIRELLI SCORPION RALLY STR PADANGOS
  Priekinės R18 ir galinės R17, Pirelli visų paviršių padangos. Kokybiška gumos sudėtis, itin tvirta ir patikima, tinkanti važiuoti bet kokiomis oro sąlygomis. Specialiai platinta padanga ir jos raštas, kad padidinti sukibimą važiuojant bekele, tuo pačiu neprarandant manevringumo važiuojant keliu.

  MINKŠTESNĖ DVIVIETĖ SĖDYNĖ
  Sėdinės užpildas 51% greičiau atsistato į pradinę būseną. Važiuojant galėsite patogiai judėti pirmyn ir atgal, žinodami, kad sėdinė niekada nepraras savo pirminės formos.

  T-BOX SISTEMA
  T-box integruotas 4G modulis ir 6D sensorius leidžiantis patikrinti visus svarbiausius motociklo parametrus, patogiai valdomas per mobilaus telefono programėlę. 

  Registruojamas kaip A2 kategorijos motociklas: šiam motociklui galima sumažinti galią, kad atitiktų A2 motociklų kategoriją.