Prekių katalogas

Motociklas CFMOTO 300CL-X

 • Motociklas CFMOTO 300CL-X

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  CFMOTO
 • 300CL-X – klasikinio dizaino įkvėptas modernus „Street” motociklas, kuriame integruotos visos šiuolaikiniam motociklui būdingos technologijos. 300CL-X yra 700CL-X serijos mažesnės kubatūros versija, tai reiškia, kad šis motociklas yra lengvesnis ir manevringesnis, leisiantis jums smagiai įveikti judrias miesto gatves.
  Ieškote lengvai valdomo ir patikimo „Street” tipo motociklo, kuris atkreiptų aplinkinių dėmesį? Tuomet 300CL-X yra sukurtas būtent jums.

  Funkcionalumai
  Praslystanti sankaba:
  „CF-SC” praslystanti sankaba užtikrina pavarų perjungimo sklandumą, tuo pačiu saugodama motociklo variklį nuo žalos, kurią daro žemesnės pavaros permetimas. Taip suteikiamas dar komfortiškesnis bei saugesnis motociklo valdymas.

  Dizainas:
  Judrus, elegantiškas ir universalus. 300CL-X unikalios formos ir atviri elementai sujungia modernų ir klasikinį dizaino stilius, taip sukuriamas veržlus ir jaunatviškas motociklo vaizdas.

  Variklis:
  Skysčiu aušinamas, vieno cilindro 292cc DOCH variklis, su dvigubu viršutiniu skirstomuoju velenu, sumažina mechaninę inerciją ir sugeneruoja 20.5 kW galią ir 25 Nm sukimo momentą. Kartu su lengvu motociklo svoriu užtikrina, kad važiavimas būtų ne tik sklandus, bet ir patogus manevruojant intensyviame miesto eisme.

  ABS stabdžių sistema:
  Patikima stabdžių sistema su ABS užtikrins papildomą saugumą staigaus stabdymo metu, neleis ratams užsiblokuoti ir slysti.

  LED žibontai:
  Stilingo dizaino X formos LED žibintai priekyje ir gale ryškiai nušvies kelią net ir važiuojant šlapia danga, ar naktį. Intensyvios šviesos LED posūkių signalų dėka būsite gerai matomi kelyje.

  Lengvumas:
  Motociklo rėmas pagamintas iš itin lengvo, padidinto tvirtumo plieno lydinio, kuris užtikrina mažą svori ir didelį atsparumą apkrovoms. Bendras motociklo svoris tesiekia 158 kilogramus. 

  Lieti ratlankiai, galiniai ir priekiniai LED žibintai, ryškūs LED posūkių signalai, LCD prietaisų skydelis, praslystanti sankaba, ABS stabdžių sistema.