Prekių katalogas

Motociklas CFMOTO 450SR ABS

 • Motociklas CFMOTO 450SR ABS

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  CFMOTO
 • 450SR yra sportinis motociklas įsibėgėjantis nuo 0 iki 100 km/h per mažiau nei 5s, tokią akceleraciją pasiekia tik motociklai, kurių litražas siekia 600cc.
  Superautomobilio formas primenančios motociklo linijos, jį kuriant, buvo tobulinamos vėjo tunelyje, tad važiuojant dideliu greičiu, ant motociklo sumontuoti aerodinaminiai elementai sukuria papildomą prispaudžiamąją jėgą ir taip didina stabilumą kelyje ar trasoje.
  Kuriant šį modelį buvo pasinaudota žiniomis, gautomis iš pasaulio čempionate „Moto3“ klasėje dalyvaujančios gamintojo komandos sportininkų bei inžinierių tam, kad būtų pasiektas geriausias įmanomas dinamikos ir komforto balansas.

  LED ŽIBINTAI
  Ryškūs priekiniai ir galiniai LED žibintai gerai nušviečia kelią net ir važiuojant šlapia danga, ar naktį. Ryškesnių animuotų LED posūkių signalų dėka būsite gerai matomi kelyje.

  VAŽIUOKLĖ
  Į sportinį vairavimą orientuota priekinė ir galinė pakaba užtikrina gerą stabilumą ir tikslų valdymą. Galinis amortizatorius su svirtine pakaba sujunti kelių jungčių konstrukcija, kuri dažniausiai naudojama „Superbike” tipo motocikluose. Tai užtikrina motociklo stabilumą intensyvaus vairavimo metu. Papildomui saugumui užtikrinti motociklas turi priekinius „Brembo” stabdžius.

  DIZAINAS
  Aptakus apdailos detalių dizainas ne tik suteikia motociklui agresyvią sportišką išvaizdą, bet ir tolygiai paskirsto oro srautą. Tinkamai nukreiptas oro srautas neleidžia vėjui sudaryti sukūrių, kurie bloginą motociklo aerodinamines savybes ir mažina motociklo stabilumą.

  PRIETAISŲ SKYDELIS

  12,7 cm skersmens spalvotas TFT ekranas palaiko navigacijos funkciją ir suteikia galimybę valdyti daug motociklo parametrų.
  „T-BOX“ sistema, naudojant išmaniojo telefono programėlę. Taip pat, dėka šios sistemos, telefone bus galima matyti visų kelionių statistiką bei nubrėžtu maršrutu, važiavimo greičiu ir kitais duomenimis. Laikantiems motociklą viešose vietose, tai leis jaustis ramiau dėl į telefoną ateinančių pranešimų, jeigu motociklas buvo pajudintas.
  Įmontuotos A ir C tipo USB krovimo jungtys suteiks galimybę krauti įvairių tipo telfonus ir prietaisus.

  VARIKLIS
  450cc lygiagretus dviejų cilindrų variklis iššvykšto maksimalią 37 kW galią ir sugeneruoja 39 N.m sukimo momentą. Šis variklis užtikrina puikų 0,22 galios ir svorio santykį ir leidžia motociklui 100 km/h pasiekti per mažiau nei 5 sekundes

  KOMFORTAS
  Skirtingų aukščių sėdėjimo pozicija (795 ir 785 mm). Siauresnis sėdynės dizainas ir 45 mm storio minkštas sėdynės užpildas ir kokybiška sintetinės odos sėdynė leidžia patogiai sėdėti ant motociklo. 

  Lieti ratlankiai, galiniai ir priekiniai LED žibintai, visų spalvų TFT prietaisų skydelis, ABS stabdžių sistema, USB jungtis, „T-Box” sistema.