Prekių katalogas

Motociklas CFMOTO 650MT ABS

 • Motociklas CFMOTO 650MT ABS

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  CFMOTO
 • 650MT yra daugiafunkcinis motociklas, pagamintas pagal brandaus ir stabilaus „CFMOTO“ 650 cc variklio platformą, aptakaus dizaino ir tinkamas keliauti skirtingo tipo keliais. Su įmontuota mažo svorio šake, apversto tipo priekiniu amortizatoriumi bei „BOSCH“ elektroninio degalų įpurškimo (EFI) sistema, 650MT yra toks motociklas, kurį ne tik paprasta valdyti, bet ir kuris yra saugus bei patikimas draugas kelyje.

  Funkcionalumai
  Versto tipo reguliuojamos šakės:
  Į 650MT motociklą yra įmontuotas apversto tipo priekinis amortizatorius, kuris prisitaiko važiuojant skirtingomis kelių sąlygomis. Priekyje esanti 140 mm pakaba ir galinė 45 mm pakaba užtikrina nepakartojamą komfortą vairuojant ilgesnėje kelionėje.

  BOSH EFI įpurškimo sistema:
  „CFMOTO 650MT“ motociklas yra sukonfigūruotas pagal patobulintą lygiagretų dviejų cilindrų 650 cc variklį. Jam tereikia 11 sekundžių, kad įsibėgėtų nuo 0 iki 200 metrų ir gali pasiekti 170 km/h didžiausią greitį.

  Apsauginiai lankai:
  Standartinėje įrangoje 650MT turi apsauginius lankus, kurie apsaugo variklį ir motociklo apdailos detales.

  Prietaisų skydelis:
  Ryškus spalvotas TFT skystųjų kristalų ekranas, gerai matomas esant bet kokiam apšvietimui. Ekranas parodys jums visą reikiamą informaciją ir laiku pateiks visus atsakymus, kuriuos pamatysite vos užmetę akį.

  LED žibintai:
  Ryškūs priekiniai ir galiniai LED žibintai gerai nušviečia kelią net ir važiuojant šlapia danga, ar naktį. Ryškių LED posūkių signalų dėka būsite gerai matomi kelyje.

  Daiktadėžės:
  650MT motociklas standartinėje įrangoje turi dvi šonines užrakinamas daiktadėžes kartu su nerūdijančio plieno laikikliais. Daiktadėžės yra atsparios vandeniui ir dulkėms, jos tvirtai prisikabina prie laikiklių. Daiktadėžės patogiai uždedamos ir nuimamos nuo tvirtinimo lankų.

  Rankų apsaugos (parduodamos atskirai):
  Papildomui komfortui užtikrinti 650MT motociklui gali būti sumontuotos rankų apsaugos, kurios apsaugos rankas nuo vėjo.

  Reguliuojamas priekinis stiklas:
  650MT turi reguliuojamo aukščio priekinį stiklą, kuris suteiks papildomo komforto važiuojant didesniu greičiu. 

  Lieti ratlankiai, galiniai ir priekiniai LED žibintai, PED posūkių signalai, spalvotas LCD prietaisų skydelis, reguliuojami amortizatoriai, reguliuojamas priekinis stiklas, šoninės daiktadėžės, apsauginiai lankai, USB jungtis. 

  Registruojamas kaip A2 kategorijos motociklas: šiam motociklui galima sumažinti galią, kad atitiktų A2 motociklų kategoriją.