As prie jo dar priekaba nusipirkau, superinis pagalbininkas. Pirma Stiga del senumo pardaviau, 12 metu tarnavo, sita zymiai nasesne. Ir vyrukai sios imones malaciai. Pas juos is vilniaus vaziavau, kol atredejau traktoriuka darbui paruose. Rekomenduoju ir traktoriuka ir imone!
Eduardas
2024-10-02
Ieškojome vaikiško keturračio - paskambinome, vadybininkas labai maloniai viską paaiškino, patarė ir net pakvietė atvykti į vietą išbandyti. Likome labai patenkinti - tiek mes, tiek vaikas! Dabar važiuojame su KAYO keturračiu be jokio vargo ir džiaugiamės pasirinkimu.
Danas
2025-07-18
Pirkom Stiga traktoriuka, geriausi atsiliepimai! Labai malonus aptarnavimas, paskambinus telefonu pardavėjas negailėjo savo laiko išsamiai viska išaiškinti ir patarti , jautėsi, kad nuoširdžiai kalba. Traktoriukas puikus už labai gera kaina. Sėkmės versle!!!
Gintautas Slekonis
2021-12-01
Pirkome žoliapjovę. Vyrai patarė, viską suruošė, patarimų davė. Puikus pirkinys ir geras aptarnavimas! Rekomenduoju! Ačiū Jums ir sėkmės prekyboje ? 10/10
Monika Jakovleva
2026-03-24
AČIU DARBUOTOJAMS IR ŽILVINUI UŽ MANDAGU APTARNAVIMA IR IŠAIŠKINIMA. REKOMENDUOJU
ARVYDAS
2025-12-20
Ačiū už malonų bendravimą, konsultacijas, greitą pristatymą.
Daiva
2024-09-28
Provincijos parduotuvė,bet gali duoti forų nevienam sostinės centrų.Didelis sodo ir miško technikos pasirinkimas. Darbuotojai kompetetingi ir malonūs. Rekomenduoju.
Pranciškas Vaišvila
2022-07-15
Daug technikos,geros kainos,malonus aptarnavimas...
Kęstutis Jucius
2026-03-09
Sveiki.Vakar pirkom kultivatorių pas jus.
Noriu pasakyti didelį ačiū!!!
Tikrai puikus!
Mes dar užsuksime pas jus ir kitiems rekomenduosime.
Ačiū už malonų aptarnavimą.
Audrius Spakauskas
2024-03-27
Nieko nepirkom, bet konsultantas viska papasakojo 100 balu!!! Ieskojom keturacio 10/10 Rekomenduoju
Gintas Čepinskas
2023-11-22
Visi atsiliepimai