Prekių katalogas

Vikšrinė pavara GP-N1 trikampė motoblokui

 • Vikšrinė pavara GP-N1 trikampė motoblokui

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i

  Nerijus +37067775119 

 • Šios pavaros, visų pirma, skiriasi tuo, kad puikiai tinka montuoti ant bet kokios markės traktorių su pavara. Bet kokiu atveju jie gali būti montuojami ant populiarių modelių "Neva", "Oka" ir "Salyut" be jokių apribojimų. Šis struktūrinis GP-N1 pavaros elementas pagamintas iš patvaraus tekstolito. Kaip ir „SP MB“, GP-N1 konsolėms nereikia visiškai modifikuoti, kad jas būtų galima montuoti ant traktoriaus, kuriame važiuojama. Su jų pagalba bet kurį šios ūkio įrangos modelį galima modifikuoti vos per kelias minutes. Tokios pavaros suteikia labai didelę traukos jėgą.

  Turime viena didžiausių kultivatorių-motoblokų, priedų pasirinkimą vienoje vietoje! Husqvarna, Stiga, Farmer, MTZ, Mobil'K, NEVA, Weima, Amber, Astor, Rider, Bertoni ir kitų žinomiausių gamintojų!
  Visas serviso paslaugas atliekame Kelmėje-Vilniuje. Drąsiai galime pasakyti, kad dėl motoblokų aukštos kokybės garantinių atvejų neturime! O jei jau taip ir nutiktų, kad motoblokas sustreikuotų pažadame Jums jį sutvarkyti kuo greičiau!
  Galime pasiūlyti platų atsarginių dalių bei aksesuarų asortimentą už prieinama kainą.
  Techniką galime atvešti surinktą ir paruoštą darbui, taip pat pravesti gaminio naudojimo instruktažą (rekomenduojame).
  Į visus likusius klausimus galime atsakyti telefonu ar el.paštu.

  +37067775119 Nerijus говорить по-русски.  

  Neišsirenkate iš daugybės motoblokų? Skambinkite ir suteiksime profesionalią informaciją telefonu ar suformuosime pasiūlymą el.paštu.