Prekių katalogas

Vaikiškas keturratis Kayo AU150CVT

 • Vaikiškas keturratis Kayo AU150CVT

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i

  Variklis: Turis 150 cm3, vieno cilindrų, aušinimas orų, CDI 

  Maksimali galia 9,3 kW /8500 rpm  

  Gamintojas
  Kayo
  Variklio galia
  5,8 kW
  Konsultacija telefonu
  Albinas +37069975545
 • KAYO AU150 CVT ATV ​​idealiai tinka pradedantiesiems bekelės užkariautojams nuo 14 metų. Keturratyje sumontuotas galingas 150 cc variklis, kuris demonstruoja subalansuotus veikimo parametrus, ilgą tarnavimo laiką ir patikimumą. Didžiausia jėgainės galia – beveik 8 arklio jėgos. Modelis aprūpintas automatine transmisija su atbuline eiga ir elektriniu starteriu, kuris leidžia užvesti variklį tiesiog paspaudus mygtuką.

  Keturratis  pasižymi patvariu rėmu ir patvaria pakaba, leidžiančia lengvai įveikti įvairių tipų reljefus, įskaitant purvą, smėlį, žvyrą ir akmenis. ATV turi galingus stabdžius, kurie užtikrina saugų stabdymą net ir dideliu greičiu. Modelis taip pat turi erdvią ir patogią sėdynę, kuri garantuoja komfortą ilgose kelionėse.

  Keturračio važiuoklė paremta priekine nepriklausoma dviguba pakaba su rutuliniais šarnyrai ir nereguliuojamais amortizatoriais, gale – švytuoklinė pakaba su monoamortizatoriumi, kurio spyruoklių išankstinį įtempimą galima reguliuoti.

  Į pilną keturračio elektros įrangą taip pat įeina uždegimo jungiklis, priekiniai LED žibintai, galintys veikti artimųjų ir tolimųjų šviesų režimais, galiniai gabaritiniai žibintai kartu su stabdžių žibintais, taip pat šviesos valdymo mygtukų blokas.  Modelis pasižymi dideliu manevringumu ir saugumu, taip pat daug vietos keleiviams ir bagažui. 

  Visai Kayo produkcijai suteikiame 24mėn garantiją. Bei visas serviso paslaugas ir atsarginių dalių tiekimą !