Labai gera technika labai gera patinka ? ačiu
Petras Leikus
2026-05-31
Sutarėme telefonu, kad paruoš techiką šeštadienio rytui. Atvažiavus padėjo ir pasikrauti. Ačiū!
Rokas Labokas
2026-01-07
Labai džiaugiuosi pasirinkęs „Kelmės Techniką“. Profesionalus ir malonus aptarnavimas, darbai atlikti kokybiškai ir laiku. Personalas išmano savo darbą, viską aiškiai paaiškino ir padėjo priimti tinkamus sprendimus. Rekomenduoju visiems, kurie ieško patikimų specialistų ir kokybiškos technikos!
Alina
2025-09-04
Pirktas vaikiskas keturratis, pries perkant konsultuotasi telefonu- viskas aiskiai ir paprastai paaiskinta, susitarta. Sulaukus keturracio vairuotojas pasiule visus iskilusius klausimus aptarti su vadybininku telefonu, susisiekta net ne darbo valandomis visi klausimai isaiskinti. Malonus ir siltas aptarnavimas. Mano akimis 10 is 10.
Šarūnas Kondrašovas
2026-03-24
Nutariau įsigyti keturratį. Didelis ačiū, vadybininkui Albinui, kuris išsamiai papasakojo kokį modelį išsirinkti pagal mano poreikius. Patarė kokius priedus įsigyti. Operatyviai sukomplektavo ir jau po savaitės kieme stovėjo monstriukas. Taipogi ačiū, Vairuotojui, kuris pristatė, apmokino naudotis, patatarė kaip sakiau naudotis ir prižiūrėti.
Vytautas Stasiunas
2026-02-12
Ekskavatorius puikiai atlieka savo darbą. Dirba sklandžiai, patikimai ir be priekaištų. Tinka tiek kasdieniams, tiek sudėtingesniems darbams. Esu labai patenkintas jo našumu ir kokybe – tikrai vertas dėmesio pasirinkimas.
Elvijus
2025-12-24
Puikus aptarnavimas.
Andrius
2022-11-21
Sveiki.Vakar pirkom kultivatorių pas jus.
Noriu pasakyti didelį ačiū!!!
Tikrai puikus!
Mes dar užsuksime pas jus ir kitiems rekomenduosime.
Ačiū už malonų aptarnavimą.
Audrius Spakauskas
2024-03-27
Pirkau traktoriuką iš Kelmės technikos ir labai džiaugiuosi, kad aptarnavo Žilvinas. Jaunas vaikinas, bet matosi, kad tikrai supranta savo darbą. Viską aiškiai paaiškino, padėjo išsirinkti, atsakė į visus klausimus. Likau labai patenkinta. Tikrai dar sugrįšiu. Ačiū!
Regina
2025-07-15
Ieškojome vaikiško keturračio - paskambinome, vadybininkas labai maloniai viską paaiškino, patarė ir net pakvietė atvykti į vietą išbandyti. Likome labai patenkinti - tiek mes, tiek vaikas! Dabar važiuojame su KAYO keturračiu be jokio vargo ir džiaugiamės pasirinkimu.
Danas
2025-07-18
Visi atsiliepimai