Prekių katalogas

Motoblokas Weima 900M-3

 • Motoblokas Weima 900M-3

  Kaina 689 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i

  Konsultacija telefonu:

  Nerijus: +37067775119     

  Tomas: +37067331788  

  Gamintojas
  Weima
  Variklio tipas
  Benzininis
  Variklio galia
  7 AG
  Konsultacija telefonu
  Tomas +37067331788
 • Motoblokai WEIMA turi visą spektrą privalumų, šie agregatai gaminami taip, kad žmonėms būtų kuo patogiau su jais dirbti, o kokybė lenkia daugumos rinkoje esančių motoblokų. Pagrindinis motobloko privalumas yra tai, jog jis turi 4 pavaras (3 į priekį ir 1 atgal), ši funkcija leidžia didesnėmis apsukomis važiuoti lėčiau, taip dirbti bus lengviau. Motobloko freza susisiaurina arba prasiplatina nuo 80 cm iki 120 cm todėl galėsite apdirbti įvairaus plotus, o apsauginės lėkštės iš šonų apsaugos dirbant patvoriu ar šalia objektų, kuriuos freza galėtu užkabinti. Nepaisant to dalį frezos galima panaudoti kaip ratų praplatinimus! Šis motoblokas varomas 2 storais diržais, kurie užtikrina ilgaamžiškumą. Yra 3 laisvas škyvo griovelis prie kurio galite prikonstruoti įvairiausius priedus per diržą (pvz.: mūsų siūlomą rotacinę žoliapjovę). Rankenos reguliuojamos visomis kryptimis todėl galės dirbti įvairaus ūgio žmonės, taip pat galite pasukti rankenas ir eiti šalia motobloko. Motobloko ratų ašys padarytos taip, kad galėtų susisiaurinti. Prie šių motoblokų taip pat galima montuoti: dvigubą vagotuvą, vartomą arba reguliuojamą plūgą, bulvekasę, žoliapjovę - šienapjovę, buldozerį, priekabą ir kitus priedus, kuriuos galite rasti mūsų priedų skiltyje! Freza montuojama vietoje ratų (ratai nuimami ir uždedama freza - kultivatorius) todėl žemė dar geriau išdirbama. Ratų ir frezos tvirtinimai yra per fiksatorius (špilgas) todėl tai pagreitiną ir palengvina nuėmimą ir uždėjimą. Šio motobloko valdymas yra itin lengvas, nes Jums tereikia įjungti pavarą, nuspausti važiavimo rankeną ir motoblokas ims judėti. 

  Atkreipkite dėmesį, jog prekės spalva ir užrašai gali skirtis nuo matomų nuotraukoje!

  Turime viena didžiausių kultivatorių - motoblokų, priedų pasirinkimą vienoje vietoje! Husqvarna, Stiga, Farmer, MTZ, Mobil'K, NEVA, Weima, Amber, Astor, Rider, Bertoni ir kitų žinomiausių gamintojų!
  Visas serviso paslaugas atliekame Kelmėje - Vilniuje. Drąsiai galime pasakyti, kad dėl motoblokų aukštos kokybės garantinių atvejų neturime! O jai jau taip ir nutiktų, kad motoblokas sustreikuotų pažadame Jums ji sutvarkyti kuo greičiau!
  Galime pasiūlyti platų atsarginių dalių bei aksesuarų asortimentą už prieinama kainą.
  Techniką galime atvešti surinktą ir paruoštą darbui, taip pat pravesti gaminio naudojimo instruktažą (rekomenduojame).
  Į visus likusius klausimus galime atsakyti telefonu ar el.paštu.

   +370 611 75869 Kęstas говорить по-русски.

  Neišsirenkate iš daugybės motoblokų? Skambinkite ir suteiksime profesionalią informaciją telefonu ar suformuosime pasiūlymą el.paštu.