Prekių katalogas

Mechaninė šluota Dedra DED8802, 65 cm

 • Mechaninė šluota Dedra DED8802, 65 cm

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  DEDRA
 • Naudojimo paskirtis: smėlis, lapai ir kiti nešvarumai nuo šaligatvių, trinkelių, asfaltuoto paviršiaus. Sniego valymui naudoti neefektyvu.

  Svarbu: Šis modelis orientuotas į neslidžius paviršius, tokius kaip trinkelės ar asfaltuotas paviršius. Šluota stumiasi kiek sunkiau, nei analogai, nes šeriai gan stipriai braukia per paviršių, todėl ant slidesnių plytelių šluota gali nešluoti, o čiuožti. Tai nelaikoma broku.

  Rankinė šlavimo mašina yra puikus įrankis kiekvienam, kuris sode turi dideles įvažiavimo ar šaligatvių trasas. Šlavimo mašina taip pat gali būti naudojama patalpose, tokiose kaip garažai, pastogės ar sandėliai. Dviejų šepečių dėka šlavimo mašina vienu metu uždengia 650 mm pločio diržą, kuris užtikrina greitą ir tikslų darbą, kurio negalima pasiekti naudojant įprastą šepetį ar šluotą. Rankinis šlavimo mašina DEDRA DED8802 yra puiki alternatyva lapų pūtėjams ar dulkių siurbliams. Šlavimo mašina turi rankinį mechanizmą, t. Y. Šepečių sukimasis generuojamas judant į priekį, o tai užtikrina tylų darbą. Minkšta rankenos apdaila užtikrina aukštą komfortą net ir naudojant ilgesnį laiką. Vairo kampo reguliavimas leidžia jums pritaikyti rankenos padėtį pagal mūsų kūno proporcijas, o tai reiškia geresnę prietaiso ergonomiką, didesnį komfortą ir raumenų skausmo pašalinimą, kurie gali atsirasti dirbant priverstinėje padėtyje. Sulankstoma rankena leidžia šlavimo mašiną laikyti ar transportuoti nesudėtingai ir taupyti vietą. Šlavimo mašinoje yra įmontuota 18L talpykla, kuri užtikrina ilgą darbą, nereikalaujant pašalinti gedimo. Šlavimo mašina DED8802 turi 4 ratus. 200 mm skersmens galiniai užtikrina stabilumą ir vairavimo pasitikėjimą, o mažesni - 50 mm skersmens - padidina manevringumą. Šlavimo mašinoje yra 3 šepečiai - 2 šoniniai šepečiai, skirti šluotelei sušluoti į konteinerį, o galiniai - pašalintoms dalelėms pašalinti. 650 mm darbinis plotis leidžia nušluoti iki 2600 m2 / h, o tai yra puikus rezultatas, juolab kad šluoti praktiškai nereikia.

  Funkcijos:

  Rankinis šlavimo mašina - didelis šlavimo plotis 650 mm
  Paprasta naudoti
  Sulankstoma rankena
  Vairo kampą galima reguliuoti
  Minkštas sukibimas
  3 šepečiai tobulam valymui
  Didelė galia - iki 2600 m2 / h
  Tvirti ratai - galiniai 200 mm skersmens
  Įmontuotas sugadintas konteineris