Prekių katalogas

KETURRATIS KAYO AU200 T3B, registruojamas

 • KETURRATIS KAYO AU200 T3B, registruojamas

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i

  Galia: 9 kw 

  Transmisija: Automatinė

  Starteris: Elektrinis

  Gamintojas
  Kayo
  Variklio galia
  9 kW.
 • Kelyje patvirtintas 200cc keturratis su automatine pavarų dėže
  Pirmiausia nusprendėme pasiūlyti jums universalų keturratį, patogų tiek kelyje, tiek laukuose – visa tai už prieinamą kainą. Atsižvelgiant į „Kayo“ keturračių kokybę, šis keturratis yra patvirtintas dviem asmenim . Priskiriamas L3b kategorijai, Kayo AU200 važiuoja 60 km/val.. Jame sumontuota automatinė pavarų dėžė (žinoma, su atbuline eiga).Taip pat standartinis: galinis kablys ir priekinis kablys. Kayo pranašumas yra kompaktiškas ir universalus 200 cm3 keturratis. Tik 1 metro pločio ir trumpesnio nei 2 metrų ilgio ši transporto priemonė yra puikus sąjungininkas mėgstantiems veiklą lauke. 

  Ieškote keturračio, kuriuo galėtumėte važiuoti keliais ir takais ? Keturratis kaip antrinė transporto priemonė atostogaujant ant ratų, norint pasimėgauti gamta ar važinėti reikalais į netoliese esančius miestelius? Dėl minimalaus dydžio  galima gabenti paprasta priekaba.

  Kitas jo universalumo įrodymas, keturratis turi 2 bagažo lentynas, skirtas vežti daugiau nei 30 kg įrangą. Labai lengva vairuoti net naujokams, jūsų 200 kub.  centimetrų keturratis su automatine pavarų dėže garantuoja geriausią našumą, nesudėtingai perjungiant pavaras: važiuojama sklandžiai, o sukimo momentas yra įsūdingas, bet kokioje vietovėje.

  Visai Kayo produkcijai suteikiame 24mėn garantiją. Bei visas serviso paslaugas ir atsarginių dalių tiekimą ! 

  ! ĮSPĖJIMAS! KAYO AU200 keturratis yra patvirtintas keliuose 2 žmonėms, todėl turite registruoti transporto priemonę ir būti ne jaunesni nei 16 metų ir turėti B arba B1 pažymėjimą.