Prekių katalogas

Grandininis benzininis pjūklas Husqvarna 550 XP® Mark II

 • Grandininis benzininis pjūklas Husqvarna 550 XP® Mark II

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i

  Variklis: 2T, 50,1 cm³, 3,0 kW 

  Pjovimo grandinė: H25, 0.325", 1,5 mm. 

  Gamintojas
  HUSQVARNA
  Variklio galia
  3 kW.
 • Galingas, patvarus ir manevringas 50 cm³ grandininis pjūklas šakoms pjauti ar mažo ir vidutinio dydžio medžiams kirsti. Ištobulintas pjūklo dizainas ir kiti inovatyvūs privalumai užtikrina efektyvų, patikimą ir lengvą darbą.

  Atlenkiamas kuro bako dangtelis, kurį paprasta atidaryti ir uždaryti. Tai palengvina kuro papildymą. Ergonomiška galinė rankena su paminkštinta dalimi, ergonomiškas gaidukas.

  Su X-Torq® varikliu, užtikrinančiu mažiau išmetamųjų teršalų ir mažesnes kuro sąnaudas.

  Air Injection™ sistema - tai išcentrinė oro valymo sistema, leidžianti rečiau valyti oro filtrą, o tai užtikrina paprastesnį eksploatavimą ir mažesnį susidėvėjimą.

  „LowVib®“ - efektyvi antivibracinė sistema. Kuro pompa lengvam užvedimui.

  Automatinio variklio suderinimo funkcija - AutoTune. Nereikia gaišti laiko reguliuojant karbiuratorių. Karbiuratoriuje įmontuota skirtingo kuro, aukščio, drėgmės, temperatūros ir užsikimšusio oro filtro kompensavimo sistema.

  Su šone sumontuotu grandinės įtempimo įtaisu - greitai ir lengvai įtempiama grandinė. Reguliuojamas tepalo siurbliukas leidžia lengvai sureguliuoti grandinės tepimą pagal Jūsų poreikius. 

  Akcija !!!

  Perkant 500-osios serijos benzininį pjūklą gaunate dovanų kuponą su kuriuo galėsite įsigyti priedus ir apsaugos priemones mūsų parduotuvėje. 

 • Alternatyvios prekės