Pirktas vaikiskas keturratis, pries perkant konsultuotasi telefonu- viskas aiskiai ir paprastai paaiskinta, susitarta. Sulaukus keturracio vairuotojas pasiule visus iskilusius klausimus aptarti su vadybininku telefonu, susisiekta net ne darbo valandomis visi klausimai isaiskinti. Malonus ir siltas aptarnavimas. Mano akimis 10 is 10.
Šarūnas Kondrašovas
2026-03-24
Pirkau traktoriuką iš Kelmės technikos ir labai džiaugiuosi, kad aptarnavo Žilvinas. Jaunas vaikinas, bet matosi, kad tikrai supranta savo darbą. Viską aiškiai paaiškino, padėjo išsirinkti, atsakė į visus klausimus. Likau labai patenkinta. Tikrai dar sugrįšiu. Ačiū!
Regina
2025-07-15
Likome patenkiti paslaugomis, malonus aptarnavimas taip pat puiki konsultacija su pardaveju. Aciu uz isigyta motobloka
2024-01-09
AČIU DARBUOTOJAMS IR ŽILVINUI UŽ MANDAGU APTARNAVIMA IR IŠAIŠKINIMA. REKOMENDUOJU
ARVYDAS
2025-12-20
Nutariau įsigyti keturratį. Didelis ačiū, vadybininkui Albinui, kuris išsamiai papasakojo kokį modelį išsirinkti pagal mano poreikius. Patarė kokius priedus įsigyti. Operatyviai sukomplektavo ir jau po savaitės kieme stovėjo monstriukas. Taipogi ačiū, Vairuotojui, kuris pristatė, apmokino naudotis, patatarė kaip sakiau naudotis ir prižiūrėti.
Vytautas Stasiunas
2026-02-12
Teko apsilankyti ir paliko labai gerą nuomonę apie darbuotojus ,kad visur tokia būtų bendravimo kultūra ,ačiu už greitą ir kokybišką aptarnavimą
Stasė Kazlauskienė
2023-12-05
Esame labai patenkinti apsipirkimu Kelmės Technikoje. Prekių pasirinkimas tikrai platus - kiekvienas gali rasti tai, ko reikia. Įsigijome vejos traktoriuką ir likome maloniai nustebinti aptarnavimo kokybe: konsultantas išsamiai papasakojo apie traktoriuko funkcijas ir privalumus, o vairuotojas, kuris pristatė prekę, taip pat pravedė aiškų ir naudingą instruktažą, kaip juo naudotis. Tikrai rekomenduojame!
Monika
2025-06-18
Visoms Kelmės technika kolektyvo grandims: pardavimų, pristatymo ir serviso, dėkoju už malonų ir operatyvų aptarnavimą. Pačios geriausios rekomendacijos❤️
Loreta Rudaitiene
2026-03-24
Ačiū už malonų bendravimą, konsultacijas, greitą pristatymą.
Daiva
2024-09-28
Sveiki.Vakar pirkom kultivatorių pas jus.
Noriu pasakyti didelį ačiū!!!
Tikrai puikus!
Mes dar užsuksime pas jus ir kitiems rekomenduosime.
Ačiū už malonų aptarnavimą.
Audrius Spakauskas
2024-03-27
Visi atsiliepimai