Prekių katalogas

Dujinis šildytuvas DEDRA DED7185H, 18V / 230V

 • Dujinis šildytuvas DEDRA DED7185H, 18V / 230V

  Kaina 137 
  186  Sutaupykite 49 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i

  Komplekte nėra akumuliatoriaus ar kroviklio

  Gamintojas
  DEDRA
 • Dujinis šildytuvas yra vienas populiariausių sprendimų šildant didesnes patalpas, kur kubatūra reikalauja didelės šildymo galios. Deja, dujiniams šildytuvams reikalingas maitinimo šaltinis, kuris varo įmontuotą ventiliatorių, o tai pagerina kambario šildymo procesą. Taigi problema iškyla tada, kai neturime prieigos prie elektros energijos ir mums reikia daug šilumos. Šiems poreikiams patenkinti DEDRA pristatė dujinį šildytuvą, maitinamą tiek iš 230 V lizdo, tiek su galimybe tiekti akumuliatorių iš vienos SAS + ALL akumuliatorių sistemos. Naudojant 18 V maitinimo šaltinį, galima naudoti dujinį šildytuvą tose vietose, kur nėra elektros instaliacijos, pvz., ankstyvoje statybos stadijoje, atskiruose garažuose ir pan.

  Šildytuvo šildymo galia yra 9-20 kW , o metalinis korpusas užtikrina didelį patvarumą ir atsparumą mechaniniams pažeidimams. Šoniniame skydelyje yra išsikrovusio akumuliatoriaus indikatorius, kuris užtikrina lengvą akumuliatoriaus būsenos valdymą nenutraukiant šildytuvo veikimo ar manipuliuojant jo vieta. Dujinis akumuliatorinis šildytuvas DED7185H turi reguliuojamą oro srauto kampą, o tai reiškia patogumą naudoti vietose, kuriose yra ribota erdvė. Be šildytuvo, komplekte yra dujų kabelis su reduktoriumi ir 230 V maitinimo šaltinis, skirtas šildytuvui maitinti tiesiai iš elektros instaliacijos.

  Apytikslis arbo laikas su nurodytos talpos akumuliatoriumi:

  2,0Ah - 3,5h
  4,0Ah - 7 h
  5,0Ah - 9 h

  Savybės:

  Reguliuojama, didelė šildymo galia.
  Galimybė dirbti tose vietose, kur nėra elektros instaliacijos.
  Metalinis korpusas.
  Šoninis skydelis su žemos baterijos indikatoriumi.
  Pūtimo kampo reguliavimas.  

  Svarbu: prietaisas nesuderinamas su baterijomis 6 Ah (DED6936) ir su 8Ah (DED6937). Naudokite su 2Ah (DED7032), 4Ah (DED7034) arba 5Ah (DED7035) baterijas.