Prekių katalogas

Benzininis variklis WM170F/P 19 mm

 • Benzininis variklis WM170F/P 19 mm

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i

  Modelis: WM170F\P 

  Galingumas A.G\KW: 7\5
  Tūris: 212cc. 

  Gamintojas
  Weima
 • „WEIMA WM170F\P“ benzininis variklis yra profesionalus produktas. Variklis yra patikimas, lengvai montuojamas ir lengvai naudojamas. Variklio galia yra 7 AG esant 3600 aps./min Tarp produkto pranašumų galima paminėti tūrinį degalų baką (3,6 L) ir didelius variklio išteklius (3000 valandų).

  Atkreipkite dėmesį, kad pagal bandymų rezultatus „WEIMA“ variklis, kuris dirbo 3000 valandų, išlaikė aukštą kokybę. Tik išmetamųjų dujų analizatoriai pablogėjo iki 2%. Taigi galima sakyti, kad WEIMA varikliai gali veikti daugiau nei 3000 valandų.
  Sukietintas alkūninis ir paskirstymo velenas padidina „Weima WM170F\P“ variklio stiprumą ir žymiai prailgina jo tarnavimo laiką. Visi naudojami komponentai yra aukštos kokybės, viršutinio vožtuvo (OHV) sistema ir cikloninis oro filtras taupiai naudoja degalus. Automatiškai veikiantis greičio reguliatorius leidžia varikliui akimirksniu reaguoti į apkrovos pokyčius. Ketaus cilindro gilzė sumažina alyvos sunaudojimą, lygio daviklis užgesins varikli kai alyvos trūksta.
  Patogesniam naudojimui degalų kranas, droselio svirtis, variklio įjungimo / išjungimo jungiklis ir starterio rankenos yra sutelkti vienoje vietoje. Abiejose variklio pusėse įmontuoti matuokliai leidžia lengvai valdyti alyvos lygį, nuleidimo kaiščiai, taip pat esantys abiejose pusėse, palengvina variklio priežiūra. Variklis taupiai naudoja degalus, turi mažesnį triukšmo ir vibracijos lygį.