Prekių katalogas

Benzininis inverterinis generatorius Dedra DEGA4500K, max 3.8 kW

 • Benzininis inverterinis generatorius Dedra DEGA4500K, max 3.8 kW

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Konsultacija telefonu
  Žilvinas +37063272303
  Gamintojas
  DEDRA
  Kuro rūšis
  Benzininis
  Variklio galia
  4,5 kW
 • DEGA4500K generatorius yra autonominis maitinimo šaltinis. Todėl jis gali būti naudojamas kaip avarinis elektros energijos šaltinis sutrikus elektros energijos tiekimui iš elektros tinklo arba kaip papildomas elektros energijos šaltinis, naudojamas namų ūkiuose, sodybose, stovyklavietėse ar vietose, kuriose atliekami remonto ir statybos darbai.

  DEGA4500K generatorius visų pirma išsiskiria labai tyliu veikimo režimu, kuris gerokai padidina naudojimo komfortą, nes tokio tipo įrenginiai paprastai būna labai triukšmingi ir dėl to nepatogūs. Šis gaminys taip pat yra lengvesnis, kompaktiškas, "lagamino" konstrukcijos, todėl jį daug lengviau nešiotis ir transportuoti nei kitus didelius įrenginius. Siekiant užtikrinti didesnį darbo saugumą, agregate įrengta daug saugos funkcijų, įskaitant apsaugą nuo perkrovos ir įspėjimą apie žemą alyvos lygį. Kartu su įrenginiu pateikiamas veržliaraktis, du 16 A kištukai, 12 V D laidas ir atsuktuvas.

  Savybės:

  Kintamosios srovės išvesties prievadai 2 x 230 V ~ 50 Hz
  Nuolatinės srovės išvesties prievadas 12 V (5 A)
  Sinusoidinė išėjimo įtampos bangos forma
  Įspėjimas apie mažą alyvos lygį
  Apsauga nuo perkrovos
  Tinka elektroniniams prietaisams, kurių didžiausia galia yra 3,5 kW
  Su transportavimo ratukais ir sulankstoma rankena 

  PASTABA: Saugumo sumetimais transportuojant starterio akumuliatorius yra atjungtas nuo įrenginio, todėl prieš užvedant jį reikia prijungti. Generatorius taip pat nėra užpildytas alyva, todėl prieš pradedant eksploatuoti įrenginį reikia užpildyti alyva.