Prekių katalogas

Vejos traktoriukas Solo by AL-KO T22-111.4 HDS-A V2 Premium PRO

 • Vejos traktoriukas Solo by AL-KO T22-111.4 HDS-A V2 Premium PRO

  Kaina 3798 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  AL-KO
 • Šoninio išmetimo modelis solo® iš AL-KO benzininio vejos traktoriaus T 22-111.4 HDS-A V2. Šio gaminio kokybė ir ilgaamžiškumas garantuojami dėl pagrindinių principų „Sukurta Vokietijoje“ ir „Pagaminta Austrijoje“.

  Ekologiška naujos aukščiausios kokybės vejos priežiūra.
  Vejos traktoriukai su šoninio išmetimo funkcija leidžia vartotojui greitai ir lengvai pjauti didelius plotus. Mulčiavimo pleištas leidžia ekologiškai prižiūrėti veją dėl organinių trąšų.

  Išvenkite nepageidaujamo pjovimo per aukštai arba per žemai naudodami mūsų naujovišką pjovimo aukščio atminties funkciją. Lengvai reguliuojamas ir aiškiai nuskaitomas pjovimo aukštis. Jūs gaunate maksimalų sėdėjimo komfortą mūsų aukščiausios kokybės sėdynėje, kurią galima reguliuoti pagal savo poreikius. Dabar su itin patogiais porankiais (pasirenkamas priedas). Pasiekite maksimalią ergonomiką su intuityviai išdėstytais vienas šalia kito esančiais pedalais su hidrostatine pėdų transmisija, taip pat giliu žingsniu, įskaitant daug vietos kojoms.

  Su 110 cm pločio pjovimo agregatu su dviem peiliais ir ypač dideliu greičiu galima efektyviai pjauti net didelius iki 11 000 m² sodus.

  Žiemą pjovimo agregatą galima lengvai nuimti techninei priežiūrai arba naudoti traktorių kaip sniego valymo mašiną. 20 colių galiniai ratai užtikrina gerą pažangą bet kokioje vietovėje ir bet kokiu paviršiumi. Pjovimo aukštis gali būti lengvai reguliuojamas 7 lygiais nuo 30 mm iki 90 mm.

  Vejos traktorius T 22-111.4 varomas 13 kW galios AL-KO Pro 700 V2.