Prekių katalogas

Universalios apvalios 250 mm žnyplės DEDRA 1260P06, CRV, TPR rankenos

 • Universalios apvalios 250 mm žnyplės DEDRA 1260P06, CRV, TPR rankenos

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  DEDRA
 • Jos turi platų pritaikymo spektrą ir yra naudojamos daugelyje sričių ir pramonės šakų - jos neabejotinai naudingos suvirinant ar kniedijant, taip pat atliekant įvairias užduotis, kurioms reikia didesnės jėgos, pavyzdžiui, stipriai suspaudžiant, veržiant, sukant ir sukant. Jie yra nepakeičiamas suvirinimo ir santechnikos įrankis, taip pat naudingi įvairiose dirbtuvėse ir buityje.

  Šio tipo replės unikalios tuo, kad jų konstrukcija užtikrina tikrai tvirtą ir stabilų sukibimą. Žandikaulių plotis ir suėmimo jėga reguliuojami spyruokliniu sraigtu, o fiksavimo mechanizmas išlaiko replės toje pačioje padėtyje visą naudojimo laiką.

  Užspaudimo replės turi apvalius žandikaulius, todėl jomis lengviau suimti apvalios formos daiktus, pavyzdžiui, vamzdžius ar strypus. Atstumas tarp žandikaulių reguliuojamas nuo 0 iki 50 mm, o replės yra 250 mm ilgio.

  Replėse naudojamas anglinis plienas, pasižymintis dideliu tvirtumu ir ilgaamžiškumu, o tai teigiamai veikia įrankio tarnavimo laiką. Be to, jos padengtos nikeliu, todėl yra atsparios korozijai ir agresyvioms cheminėms medžiagoms. Kita vertus, pačios žnyplės pagamintos iš CrV plieno, kuris naudojamas įrankiams, turintiems atlaikyti dideles apkrovas.

  Kad būtų dar patogiau ir lengviau naudoti, replės turi neslystančias TPR rankenas, pasižyminčias dideliu sukibimu, lankstumu ir atsparumu dilimui.

  Savybės:

  Universalios - platus pritaikymo spektras
  Padeda suimti apvalius ruošinius
  Užrakto mechanizmas tvirtam suėmimui
  Ilgesnis įrankio tarnavimo laikas ir ilgaamžiškumas
  Didesnis atsparumas korozijai ir cheminėms medžiagoms
  Neslystanti rankena, pagaminta iš dilimui atsparios TPR medžiagos   

  Pristatymas 3-7 darbo dienos.