Prekių katalogas

Stiga Estate 7122 W

 • Stiga Estate 7122 W

  Kaina 4938 
  5199  Sutaupykite 261 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i

  + Paketas "Viskas įskaičiuota" dabar NEMOKAMAI!
  Paketą sudaro:
  1. Technikos pristatymas visoje Lietuvoje
  2. Technikos paruošimas darbui
  3. Alyva (reikiamu kiekiu užpildomas variklis, sutepami tepimo taškai)
  4. Tinkamas pjovimo agregato sureguliavimas darbui
  5. Pamokymas dirbti (pristatę techniką pamokysime, kaip ja naudotis ir tinkamai eksploatuoti visus metus)
  6. Garantinio gedimo atveju, garantiniu laikotarpiu servisas pas jus atvyks į namus visoje Lietuvoje nemokamai.  

  Gamintojas
  STIGA
  Pjovimo plotis
  102 cm.
  Išmetimas
  Mulčiavimas + Galinis išmetimas, Surinkimas į krepšį + Mulčiavimas
  Variklio galia
  10.6 kW
  Pavarų valdymas
  Pedalais
  Transmisijos tipas
  Hidrostatinė
  Peilių įjungimas
  Elektrinis
  Pjovimo aukštis
  30 - 90 mm
  Surinktuvo talpa
  300 L
  Konsultacija telefonu
  Žilvinas +37063272303
 • STIGA Estate 7102 W – tai galingas ir patikimas traktoriukas su dviejų cilindrų Stiga ST 650 Twin serijos varikliu ir hidrostatine transmisija. Ši transmisija yra pedalu valdoma ir užtikrina patogų bei komfortišką darbą. Greičiui reguliuoti - nereikia perjunginėti pavarų, o tai
  palengvina valdymą bei manevravimą.
  Šis traktoriukas užtikrins puikius pjovimo rezultatus su dviejų peilių, 102 cm pločio pjovimo deka. Pjovimo peiliai paleidžiami elektromagnetiniu būdu nuspaudus mygtuką. Pjovimo aukštis reguliuojamas 7 pozicijomis nuo 30 iki 90 mm. Pjovimo deka turi 4 atraminius ratukus, kurie leidžia prisitaikyti prie nelygaus pjaunamo paviršiaus. Galima pasirinkti kelis pjovimo būdus, kurie labiausiai tinka pjaunamam plotui: surinkimą, galinį išmetimą arba mulčiavimą. Dekoje įmontuota apiplovimo jungtis, leidžianti greitai ir lengvai išplauti pjovimo agregato apačią po kiekvieno pjovimo.
  Nupjauta žolė surenkama į 300 litrų talpos krepšį, kuris lengvai ištuštinamas nepakilus nuo sėdynės. Įdiegtas specialus garsinis signalas, perspėjantis kada prisipildo žolės surinkimo krepšys. Dėka sinchroniškai veikiančių peilių, optimizuojančių oro srautą net ir pjaunant peraugusią ar šlapią žolę išmetimo anga neužsikemša. Naujos kartos išmaniojo 5.5'' dydžio ekrano, traktoriuko techninė būklė visuomet aiškiai matoma, o žalios šviesos indikatorius parodo, kai pasiekiamas geriausias pjovimo našumas.
  Patogus ir ergonomiškas vairas, reguliuojama klasikinė sėdynė, turinti apsauginį jungiklį, kai vairuotojas pasikelia nuo sėdynės, variklis ir pjovimo peiliai automatiškai išjungiami. Standartiniai žibintai naudingi dirbant sutemus, o priekinis bamperis apsaugo nuo galimų smūgių. Taip pat šalia vairuotojo sėdynės yra įmontuota daiktadėžė bei puodelio laikiklis.

  Rekomenduojame taip pat įsigyti ir alyvos 4T varikliams.

  Baterijos įkroviklis, mulčiavimo priedas ir tempimo jungtis (priekabos ar kitų gale montuojamų priedų prijungimui) parduodami atskirai.