Prekių katalogas

Šakų smulkintuvas NEVA motoblokams

 • Šakų smulkintuvas NEVA motoblokams

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...


   

 • Šakų smulkintuvas skirtas šakoms smulkinti atskiruose sodo ir kiemo sklypuose, ūkiuose, soduose ir parkuose. Produktas yra NEVA motoblokų MB Compact, MB2, MB23, MB1 MultiAGRO, MB2 MultiAGRO, MB23 MultiAGRO priedas. Montuojamas ant priekinio motoboloko vamzdžio. Smulkintuvas paverčia smulkia drožlių dalimi tiek sausas, tiek ką tik nupjautas medžių ir krūmų šakas. Taip pat naudojamas medienos apdorojimui. Susmulkintų šakų skersmuo gali būti iki 50 mm. Dirbant su smulkintuvu nereikia specialaus mokymo. Vartotojas įkelia šaką į smulkintuvo kanalą. Sukamieji peiliai, sukdami, ištraukia šakas į gelmes, kur jos susmulkinamos būgnelyje. Apdorotas produktas išpilamas per specialų antgalį. Smulkinimo metu gautos drožlės gali būti naudojamos kaip komposto ir trąšų medžiaga, taip pat augalų mulčias. Šiam gaminiui nereikia specialių ir didelių sandėliavimo patalpų. 

  Turime viena didžiausių kultivatorių-motoblokų, priedų pasirinkimą vienoje vietoje! Husqvarna, Stiga, Farmer, MTZ, Mobil'K, NEVA, Weima, Amber, Astor, Rider, Bertoni ir kitų žinomiausių gamintojų!
  Visas serviso paslaugas atliekame Kelmėje-Vilniuje. Drąsiai galime pasakyti, kad dėl motoblokų aukštos kokybės garantinių atvejų neturime! O jei jau taip ir nutiktų, kad motoblokas sustreikuotų pažadame Jums jį sutvarkyti kuo greičiau!
  Galime pasiūlyti platų atsarginių dalių bei aksesuarų asortimentą už prieinama kainą.
  Techniką galime atvešti surinktą ir paruoštą darbui, taip pat pravesti gaminio naudojimo instruktažą (rekomenduojame).
  Į visus likusius klausimus galime atsakyti telefonu ar el.paštu.

  Tel.: +370 673 31788 Leonas, +370 677 75755 Artūras, +370 699 75545 Albinas, +370 611 75869 Kęstas говорить по-русски.

  Neišsirenkate iš daugybės motoblokų? Skambinkite ir suteiksime profesionalią informaciją telefonu ar suformuosime pasiūlymą el.paštu.