Prekių katalogas

Plazminis pjoviklis Youly CUT-60

 • Plazminis pjoviklis Youly CUT-60

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i

  Įtampa 380 V, 50 Hz
  Srovės diapazonas 20 - 60 A
  Max pjovimo storis 18 mm 

 • Plazminis metalo pjovimas nereikalauja didelio specialaus pasiruošimo – įsisavinti plazminio pjovimo ypatybes užtenka ir kelių valandų. Profesionalūs plazminiai reaktyviniai pjovikliai leidžia maksimaliai išnaudoti iki 60% darbo laiko. Kitaip tariant, jie gali dirbti su nustatyta pjovimo srove ne ilgiau kaip 6 minutes ir tada reikalauti tik 4 minučių pertraukos aušinimui. Didžiausias plazminio reaktyvinio pjovimo staklių pjovimo pajėgumas rodo didžiausią medžiagos storį, kuriam mašina gali prasiskverbti. Maksimalų pajėgumą galima pasiekti tik naudojant tam tikras medžiagas ir tik esant optimalioms darbo sąlygoms.

  Norint gauti švarų pjovimą ir optimalų pjovimo greitį, rekomenduojama, kad medžiagos storis neviršytų 50-60% didžiausio plieno prietaiso pjovimo pajėgumo arba 25-30% aliuminio.

  Norint gauti optimalius rezultatus, būtina, kad atstumas tarp pjaunamos medžiagos ir žemės (ar kitų kliūčių) būtų ne mažesnis kaip 60 cm. Tokiu būdu yra numatytas laisvas kelias plazmos srovei išpūsti išlydytą metalą. Šios laisvos vietos nebuvimas gali rimtai paveikti pjovimo kokybę.