Prekių katalogas

Motociklas CFMOTO 800MT Explore ABS

 • Motociklas CFMOTO 800MT Explore ABS

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  CFMOTO
 • 800MT Explore tai naujausia CFMOTO 800MT motociklo versija. šis motociklas atnaujintas ne tik vizualiai, tačiau įgijo daugiau galios, bei turi daugybę priedų ir funkcionalumų, kurie Jūsų keliones pavers dar malonesnėmis.
  Naujasis modelis turi patobulintą traukos kontrolės sistemą, bei didelį 8 colių ekraną su Bluetooth Apple CarPlay sąsaja. Papildomam saugumui užtikrinti motocikle įdiegta aklos zonos perspėjimo sistema, abiejų krypčių (quick-shift) bėgiu perjungimas su CF-SF praslystanti sankaba. Ir daugybė kitų privalumų, kuriuos gausite kartu su standartine įranga.

  VARIKLIS
  CFMOTO 800MT aprūpintas, su KTM pagalba sukurtu, 799cc skysčiu aušinamu dviejų cilindrų varikliu, išvystančiu 70 kW galią ir sugeneruojančiu 75 Nm sukimo momentą. 800MT siūlo puikų variklio našumas. Verta paminėti, kad variklyje įmontuotas 75 laipsnių darbinis velenas, kuris sukuria V-Twin variklio žemų apsukų traukos charakteristikas. Dėl kompaktiško variklio dydžio šis yra arčiau kelio dangos taip pagerindamas motociklo valdymą.

  Dviejų krypčių QUICK-SHIFTER
  Kartu su “bi-directional quickshifter” sistema, vairuotojui sankabą tereiks naudoti parkuojant motociklą bei norint jį užkurti. Paprastas ir greitas pavarų perjungimas leis susikoncentruoti į kelią ir jo teikiamus įspūdžius.

  PADANGŲ SLĖGIO DAVIKLIAI
  Vairuotojui suteikta galimybė patikrinti padangų slėgį meniu ir aptikti pokyčius, bet kuriuo kelionės metu.
  Taip pat galimas padangų slėgio koregavimas, norint prisitaikyti prie skirtingų kelio ruožų ir užtikrinti pravažumą.

  STIPININIAI RATLANKIAI
  CFMOTO 800MT Explore aprūpintas “cross-spoke” stipininiais ratlankiais, didinantys pasipriešinimą kelio nelygumams ir mažinantys rato svorį. Kelionės metu šie ratai susidoroja su sudėtingomis kelio sąlygomis bei pasižymi nesudėtingu taisymu esant būtinybei.

  VAIRO STABILIZATORIUS
  Nelygi kelio danga dažnai sukelia nepatogumų vairuotojui, staigūs pakilimai bei nusileidimai gali daryti žalą motociklo pakabai. Stabilizatorius padeda vairuotojui išvengti nuovargio, vairą išlaikyti tiesioje padėtyje kaip ir motociklui padeda susidoroti su sudėtinga kelio danga gausia akmenų bei nelygumų taip apsaugantis motociklo pakabą.

  J. JUAN STABDŽIAI
  Juan 320mm priekiniai dviejų diskų stabdžiai su keturių stūmoklių radialiniais stabdžių cilindrais. Galiniai stabdžiai taip pat J. Juan 260mm vieno disko bei dviejų stūmoklių stabdžių cilindru. Stabdymo efektyvumas yra pirmaujantis pramonėje.

  KURO BAKAS
  19-os litrų talpos kuro bakas suteikia daugiau pasitikėjimo ilgose kelionėse. Kuro bakas turi trimatį dizainą, kuris ergonomiškai pasitarnauja stabilumu tiek stovint, tiek sėdint važiavimo metu.

  APSAUGINIAI LANKAI
  CFMOTO 800MT Explore standartiškai komplektacijoje turi originalius apsauginius lankus, kurie visiškai atitinka kelių taisykles. Apsauginiai lankai yra unikaliai integruoti į priekinės dalies dizainą, kas suteikia išskirtinę ir galingą išvaizdą, kuri maksimaliai apsaugo degalų baką, priekinį ir pagrindinį rėmus.

  ABS
  CFMOTO 800MT Explore posūkių ABS sistema kontroliuoja galią ir stabdymo jėgą posūkiuose. Užtikrina maksimalų stabilumą ir sukibimą net ir staigaus stabdymo atveju.

  KRUIZO KONTROLĖ
  Greičiui esant 40km/h virš ketvirtosios pavaros, vairuotojui pasirinkus autopiloto funkciją, galimas greičio didinimas bei mažinimas naudojantis RES ir SET valdymo mygtukais. Maksimalus greitis naudojant autopilotą – 120km/h. Su šios funkcijos pagalba, vairuotojas galės palaikyti stabilų greitį nenaudojant akseleratoriaus. Visa tai užtikrins patogumą kelionės metu, sumažins nuovargio riziką bei padidins ekonomiškumą pašalinant nereikalingus greičio pokyčius.

  BLUETOOTH TELEFONO SĄSAJA
  Motociklas palaiko Apple CarPlay. Be to liečiamas motociklo ekranas palaiko Bluetooth telefono sąsaja, leidžiant motociklo funkcijas valdyti balsu ir perduoda navigacijos informaciją.

  T-BOX IŠMANIOJI SISTEMA
  T-BOX išmanioji sistema turi integruotą 4G modulį, kurio pagalba realiu laikų galėsite matyti motociklo poziciją. 6D sensoriaus pagalba matysite visas pagrindines motociklo funkcijas, nuvažiuotą atstumą, nuvažiuotus maršrutus, pasiektą maksimalų greiti ir kitą statistinę informaciją. Visą tai patogiai galėsite stebėti mobilaus telefono programėlėje.

  KYB AMORTIZATORIAI
  Motociklo priekyje sumontuota KYB versto tipo teleskopinė šakė suteikianti geresnį valdymą. Kelioninio vairavimo reikalavimams pasiekti, priekinės pakabos eiga siekia 160mm. 20-ies žingsnių apkrovos, suspaudimo ir atšokimo reguliavimas – galinės pakabos eiga siekia 150mm. Visą tai 800MT suteikia užtikrintumo ir stabilumo įvairiuose kelio ruožuose.

  Šakių vamzdžiai, apsaugoti plastiku, integruotu į priekinio rato gaubtą, užtikrinant didesnę apsaugą.

  MICHELIN PADANGOS
  CFMOTO 800MT Explore aprūpintas Michelin daugiafunkcinėmis nekamerinėmis padangomis bei stipininiais ratlankiais. Priekinio rato matmenys 110/80 R19, galinio – 150/70 R17. Dėka kokybiškos gumos sudėties bei griežtos kokybės kontrolės padangos turi puikų atsparumą dilimui, sukibimą asfaltuotuose ir neasfaltuotuose keliuose ir yra visiškai tinkamos ilgoms kelionėms.

  DAIKTADĖŽĖS
  Vandeniui bei dulkėms atsparios šoninės daiktadėžės vairuotojui suteikia 63 litrų talpą (35L ir 28L). Daiktadėžių vidaus dangai suteiktas atsparumas nuo įbrėžimų, šios dėžės tvirtai laikosi ant tvirtinimų tačiau esant poreikiui gali būti nesudėtingai nuimamos nuo motociklo.
  Viršutinė, taip pat dulkėms ir vandeniui atspari aliumininė daiktadėžė vairuotojui suteikia dar 6 litrus talpos. Vidus taip pat išklotas nuo įbrėžimų atsparia danga. Standartinėje komplektacijoje motociklas vairuotoją pasiekia kartu su nerūdijančio plieno laikikliais, užtikrinančiais nesudėtingą montavimą ant motociklo.