Prekių katalogas

Maitinimo stotis (LiFePO4) Dedra DEZS1500, 1500 W

 • Maitinimo stotis (LiFePO4) Dedra DEZS1500, 1500 W

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  DEDRA
 • Maitinimo stotis (LiFePO4) yra įrankis, suteikiantis vartotojui prieigą prie įvairių tipų elektros prietaisų maitinimo. Ji daugiausia naudojama kaip avarinis maitinimo šaltinis nutrūkus elektrai. Stotis veikia su visais tinklo įrenginiais iki 1500 W – dėl to ir didelės talpos vartotojas gali maitinti tokius įrenginius kaip išmanusis telefonas, fotoaparatas, nešiojamas kompiuteris ar televizorius. Tokia stotis taip pat pravers ilgesnėse kelionėse, pvz., stovyklavime ar išvykose lauke. Papildomas patogumas – šioje elektrinėje sumontuotas LED apšvietimas, kurį galima naudoti trimis režimais – kaip nuolatinė šviesa, mirksinčiu ir SOS režimu.

  Elektrinė turi galimybę valdyti išorinę fotovoltinę plokštę, naudojamą įrenginiui įkrauti lauko sąlygomis, t.y. be prieigos prie elektros tinklo. Šiame modelyje įsidėmėtina variklio užvedimo funkcija, kuri yra labai geidžiama ir naudinga galimybė, kurią galime naudoti avarinėje situacijoje, tai yra išsikrovęs automobilio akumuliatorius.

  Gaminys turi daugybę apsaugos priemonių (įskaitant priešgaisrinę apsaugą), kurios užtikrina maksimalų naudojimo saugumą. Palyginti su generatoriais, elektrinė turi privalumą, kad ji nedegina kuro, yra tyli ir paprasta naudoti.

  Savybės:

  Išėjimo įtampos sinusinė banga
  Veikia su visais tinklo įrenginiais iki 1500 W
  Įkraunama naudojant saulės bateriją
  Variklio užvedimo funkcija [12V]
  Keletas apsaugos priemonių: prieš perkraunant, nuo per didelio iškrovimo, prieš įtampos kritimą, prieš elektros energijos tiekimo nutraukimą, trumpojo jungimo apsauga, perkrova, terminis
  LED apšvietimas [12 W LED nuolatinis / mirksintis / SOS]
  LCD ekranas 

  Komplekte:

  Įkrovimo stotis
  Maitinimo įkroviklis (1 vnt.)   

  Pristatymas 3-7 darbo dienos.