Prekių katalogas

John Deere X590

 • John Deere X590

  Kaina 10599 
  10699  Sutaupykite 100 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

  Pjovimo plotis: 137 cm.

  Pavarų dėžė: Hidraulinė

  Gamintojas
  JohnDeere
  Pjovimo plotis
  137 cm.
  Išmetimas
  Šoninis metimas, Krepšys
 • Naujos „Accel Deep“ pjaunamosios, elektrinis pjaunamosios įjungimas, pastovaus greičio palaikymo sistema, „Deluxe“ sėdynė su aukštu atlošu ir dar daug kitų savybių.  Tolygiai veikiantis Kawasaki „V Twin“ variklis turi elektroninę degalų įpurškimo sistemą (EFI) ir pastovaus greičio palaikymo sistemą, kas užtikrina greitą variklio užvedimą ir didesnį žolės pjovimo našumą. auja „ Accel Deep“ pjaunamoji su šoniniu žolės išmetimu yra tvirta ir universali. Ji gaminama iš štampuoto plieno. Čia mažiau aštrių kampų ir vietų kur gali kauptis nešvarumai, todėl žolės išmetimas yra lengvesnis ir našesnis. Pjaunamoji dėl savo konstrukcijos yra tylesnė. Ji yra gyli, tad galėsite pjauti aukštesnę žolę. Jei norite mulčiuoti – užsisakykite greitai sumontuojamą mulčiavimo komplektą , kurį paskui bus lengva įjungti. Pjaunamoji įjungiama elektriškai. Po naudojimo pjaunamąją lengva išplauti per įtaisytą plovimo angą. 

  Jei reikia žolės surinkimo, šiam modeliui galima papildomai užsakyti ir sumontuoti 250 arba 500 litrų talpos bunkerį. Šis traktoriukas turi hidraulinę transmisiją su kuria lengva pasirinkti reikiamą greitį ir keisti važiavimo kryptį. Judėjimo kryptis keičiama „ Twin Touch“ pedalų pagalba. Pedalai yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį – iki 11,6 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 8,4 km/h. Patogesniam darbui yra įdiegta pastovaus greičio palaikymo kontrolė. 

  John Deere X590 traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Rėmas yra iš 3 mm plieno ir sugeria išorines tempimo ir laužimo jėgas ir taip apsaugo kitus mechanizmus, todėl traktoriukas tarnaus ilgiau. Gale sumontuotas kablys, prie kurio prikabinus priekabą galima nuveikti dar daugiau darbų. Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti. Hidraulinis vairo stiprintuvas ir hidraulinis pjaunamosios pakėlimas, galinių ratų diferencialo blokavimas – standartinė įranga. 

   

  Variklio galia kW.

  19 kW.

  Rekomenduojamas pjovimo plotas

  Daugiau nei 80 arų

  Pjovimo deka cm.,

  137 cm.

  Transmisija

  Hidraulinė

  Variklis

  Kawasaki su elektronine degalų įpurškimo sistemą (EFI) 

  Pjaunamoji

  „Accel Deep“ pjaunamoji su šoniniu žolės išmetimu, hidraulinis pakėlimas

  Rėmas

  Iš 3 mm plieno 

  Vairo stiprintuvas

  Yra, hidraulinis