Prekių katalogas

John Deere X350R

 • John Deere X350R

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i

  + Paketas "Viskas įskaičiuota" dabar NEMOKAMAI!
  Paketą sudaro:
  1. Technikos pristatymas visoje Lietuvoje
  2. Technikos paruošimas darbui
  3. Alyva (reikiamu kiekiu užpildomas variklis, sutepami tepimo taškai)
  4. Tinkamas pjovimo agregato sureguliavimas darbui
  5. Pamokymas dirbti (pristatę techniką pamokysime, kaip ja naudotis ir tinkamai eksploatuoti visus metus)
  6. Garantinio gedimo atveju, garantiniu laikotarpiu servisas pas jus atvyks į namus visoje Lietuvoje nemokamai.   

  Gamintojas
  JohnDeere
  Pjovimo plotis
  107cm
  Išmetimas
  Krepšys
  Variklio galia
  12,2 kW
  Pavarų valdymas
  Pedalais
  Transmisijos tipas
  Hidrostatinė
  Peilių įjungimas
  Elektromagnetinis
  Pjovimo aukštis
  25 - 102 mm
  Surinktuvo talpa
  300 L
  Konsultacija telefonu
  Albinas +37069975545
 • Modernus prietaisų skydelis panašus į automobilinį ir suteikia daug informacijos. Su „optimalaus pjovimo zona“, kuri atvaizduojama skydelyje pagal variklio apkrovą, visad žinosite kaip apkrautas variklis, kad pasirinkti greitį, reikalingą nepriekaištingam darbui. Patikimas „V twin“ 2 cilindrų benzininis „Kawasaki“ variklis turi daugiau galios, ir didesnį sukimo momentą, kad darbas būtų efektyvus ir našus pjaunant ar mulčiuojant. Elektroninis degimo valdymas greitam užkūrimui, švelnus variklio darbas ir mažesnis triukšmas. Nauja pjaunamoji su galiniu žolės išmetimu yra sukurta darbui ypatingai sunkioms sąlygoms, todėl dabar be vargo galėsite pjauti net labai aukštą ir šlapią veją. Pjaunamoji gaminama iš štampuoto plieno. Čia mažiau aštrių kampų ir vietų kur gali kauptis nešvarumai, todėl žolės išmetimas yra lengvesnis ir našesnis. Pjaunamoji dėl savo konstrukcijos yra tylesnė. Ji yra gyli, tad galėsite pjauti aukštesnę žolę. Didžiulis išmetimo kanalas efektyviai sumes žolės stiebelius į surinkimo bunkerį. Jei norite mulčiuoti – atjunkite surinkimo bunkerį ir užkimškite išmetimo angą su kaiščiu, esančiu bazinėje įrangoje. Pjaunamoji įjungiama elektriškai. Po naudojimo pjaunamąją lengva išplauti per įtaisytą plovimo angą. 

  Talpus ir lengvai iškraunamas žolės surinkimo bunkeris- standartinė įranga. Jei surinkimo nereikia – nuimkite surinkimo bunkerį ir sumontuokite žolės kreiptuvą gale, kad žolę paskleisti tolygiai ir tvarkingai. Šis traktoriukas turi hidraulinę transmisiją su kuria lengva pasirinkti reikiamą greitį ir keisti važiavimo kryptį. Judėjimo kryptis keičiama „ Twin Touch“ pedalų pagalba. Pedalai yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį – iki 8,2 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 5,9 km/h. Patogesniam darbui yra įdiegta pastovaus greičio palaikymo kontrolė. 

  John Deere traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Rėmas yra iš 3 mm plieno ir sugeria išorines tempimo ir laužimo jėgas ir taip apsaugo kitus mechanizmus, todėl traktoriukas tarnaus ilgiau. Gale sumontuotas kablys, prie kurio prikabinus priekabą galima nuveikti dar daugiau darbų. Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti.