Prekių katalogas

John Deere X127

 • John Deere X127

  Kaina 4399 
  4499  Sutaupykite 100 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

  + Paketas "Viskas įskaičiuota" dabar NEMOKAMAI!
  Paketą sudaro:
  1. Technikos pristatymas visoje Lietuvoje
  2. Technikos paruošimas darbui
  3. Alyva (reikiamu kiekiu užpildomas variklis, sutepami tepimo taškai)
  4. Tinkamas pjovimo agregato sureguliavimas darbui
  5. Pamokymas dirbti (pristatę techniką pamokysime, kaip ja naudotis ir tinkamai eksploatuoti visus metus)
  6. Garantinio gedimo atveju, garantiniu laikotarpiu servisas pas jus atvyks į namus visoje Lietuvoje nemokamai.    

  Gamintojas
  JohnDeere
  Pjovimo plotis
  122 cm.
  Išmetimas
  Šoninis metimas, Krepšys
  Variklio galia
  10,4 kW
  Pavarų valdymas
  Pedalais
  Transmisijos tipas
  Hidrostatinė
  Peilių įjungimas
  Elektromagnetinis
  Pjovimo aukštis
  25 - 101 mm
  Konsultacija telefonu
  Žilvinas +37063272303
 • Traktoriukai su šoniniu žolės išmetimu dirba greitai, o veja atrodo tiesiog puikiai. Šios mašinos sukurtos taip, kad jas būtų paprasta ir patogu naudoti daugelį metų. Galingesnis variklis duos daugiau pasitikėjimo ir našumo pjaunant tankesnę žolę. 1 cilindro, 500 kubinių centimetrų darbinio tūrio benzininis „Briggs and Stratton“ variklis su priverstiniu tepimu turi pakankamai galios, kad darbas būtų efektyvus ir našus pjaunant ar mulčiuojant žolę. Elektroninis degimo valdymas greitam užvedimui, antivibracinė sistema, patogus aptarnavimas ir kitos savybės neleis suabejoti šiuo varikliu. Inovatyvaus dizaino „ Edge“ pjaunamoji su šoniniu žolės išmetimu yra tvirta ir universali. Įjungimas - su mechanine svirtimi. Peiliai darbo metu persidengia, todėl neliks nenupjautos žolės per pjaunamosios vidurį. Jei norite efektyviai mulčiuoti – užsisakykite greitai sumontuojamą mulčiavimo komplektą. Po naudojimo ją lengva išplauti per įtaisytą plovimo angą. Nauja pjaunamosios aukščio reguliavimo rankena nuo šiol dar patogesnė. 

  Jei reikia žolės surinkimo, šiam modeliui galima papildomai užsakyti ir sumontuoti 230 litrų talpos bunkerį. Šis traktoriukas turi hidrostatinę transmisiją su kuria lengva pasirinkti reikiamą greitį ir keisti važiavimo kryptį. Su 2 naujais greičio ir judėjimo krypties keitimo pedalais tai daryti dar paprasčiau ir lengviau. Pedalai yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį – iki 8,9 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 5,1 km/h. 

  John Deere traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Rėmas yra iš 2,7 mm plieno ir sugeria išorines tempimo ir laužimo jėgas ir taip apsaugo kitus mechanizmus, todėl traktoriukas tarnaus ilgiau. Gale sumontuotas kablys, prie kurio prikabinus priekabą galima nuveikti dar daugiau darbų. Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti.