Prekių katalogas

John Deere X107

 • John Deere X107

  Kaina 3498 
  3799  Sutaupykite 301 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i

  + Paketas "Viskas įskaičiuota" dabar NEMOKAMAI!
  Paketą sudaro:
  1. Technikos pristatymas visoje Lietuvoje
  2. Technikos paruošimas darbui
  3. Alyva (reikiamu kiekiu užpildomas variklis, sutepami tepimo taškai)
  4. Tinkamas pjovimo agregato sureguliavimas darbui
  5. Pamokymas dirbti (pristatę techniką pamokysime, kaip ja naudotis ir tinkamai eksploatuoti visus metus)
  6. Garantinio gedimo atveju, garantiniu laikotarpiu servisas pas jus atvyks į namus visoje Lietuvoje nemokamai.   

  Gamintojas
  JohnDeere
  Pjovimo plotis
  107cm
  Išmetimas
  Šoninis metimas
  Variklio galia
  11,11 kW
  Pavarų valdymas
  Pedalais
  Transmisijos tipas
  Hidrostatinė
  Peilių įjungimas
  Elektromagnetinis
  Pjovimo aukštis
  25 - 100 mm
  Konsultacija telefonu
  Žilvinas +37063272303
 • Standard serijos X107 modelis  patiks tiems, kas turi didesnius nei 20 arų vejos plotus ir nori greitesnio darbo. Sukurtas ilgam ir komfortiškam darbui. Su juo galima nuveikti labai daug darbų prižiūrint veją ar tvarkant teritoriją prie namų ir žiemą ir vasarą. Galingesnis variklis suteikia traktoriukui daugiau energijos dirbant sunkesnėmis sąlygomis. Patikimas 1 cilindro, 500 kubinių centimetrų darbinio tūrio benzininis „Briggs and Stratton“ variklis su priverstiniu tepimu turi pakankamai galios, kad darbas būtų efektyvus ir našus pjaunant ar mulčiuojant žolę. Elektroninis degimo valdymas greitam užvedimui, antivibracinė sistema, patogus aptarnavimas ir kitos savybės neleis suabejoti šiuo varikliu. Inovatyvaus dizaino „ Edge“ pjaunamoji su šoniniu žolės išmetimu yra tvirta ir universali. Peiliai darbo metu persidengia, todėl neliks nenupjautos žolės per pjaunamosios vidurį. Jei norite mulčiuoti – užsisakykite greitai sumontuojamą mulčiavimo komplektą. Po naudojimo ją lengva išplauti per įtaisytą plovimo angą. Jei reikia žolės surinkimo, šiam modeliui galima papildomai užsakyti ir sumontuoti 230 litrų talpos bunkerį. 

  Šis traktoriukas turi automatinę CVT transmisiją su kuria lengva pasirinkti reikiamą greitį ir keisti važiavimo kryptį. Judėjimo kryptis keičiama perjungiant rankeną dešinėje vairuotojo pusėje. Pedalai ir svirtys yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį – iki 8,9 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 4,8 km/h. 

  John Deere traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Gale sumontuotas kablys, prie kurio prikabinus priekabą galima nuveikti dar daugiau darbų. Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti. 

  VARIKLIS

  Galingesnis variklis, palyginti su ankstesniu modeliu X106, suteikia traktoriukui daugiau energijos dirbant sunkesnėmis sąlygomis. Patikimas 1 cilindro, 500 kubinių centimetrų darbinio tūrio benzininis „Briggs and Stratton“variklis su priverstiniu tepimu turi pakankamai galios, kad darbas būtų efektyvus ir našus pjaunant ar mulčiuojant žolę. Elektroninis degimo valdymas greitam užvedimui, antivibracinė sistema, patogus aptarnavimas ir kitos savybės neleis suabejoti šiuo varikliu.

  PJAUNAMOJI

  Inovatyvaus dizaino „Edge“ pjaunamoji su šoniniu žolės išmetimu yra tvirta ir universali. Darbinis plotis – 107 cm. Įjungimas- su mechanine svirtimi. Peiliai darbo metu persidengia, todėl neliks nenupjautos žolės per pjaunamosios vidurį. Jei norite mulčiuoti – užsisakykite greitai sumontuojamą mulčiavimo komplektą. Po naudojimo ją lengva išplauti per įtaisytą plovimo angą. Nauja pjaunamosios aukščio reguliavimo rankena nuo šiol dar patogesnė.

  ŽOLĖS SURINKIMAS

  Jei reikia žolės surinkimo, šiam modeliui galima papildomai užsakyti ir sumontuoti 230 litrų talpos bunkerį.

  TRANSMISIJA

  Šis traktoriukas turi automatinę CVT transmisiją su kuria lengva pasirinkti reikiamą greitį ir keisti važiavimo kryptį. Judėjimo kryptis keičiama perjungiant rankeną dešinėje vairuotojo pusėje. Pedalai ir svirtys yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį – iki 8,9 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 4,8 km/h.

  RĖMAS

  John Deere traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Rėmas yra iš 2,7 mm plieno ir sugeria išorines tempimo ir laužimo jėgas ir taip apsaugo kitus mechanizmus, todėl traktoriukas tarnaus ilgiau. Gale sumontuotas kablys, prie kurio prikabinus priekabą galima nuveikti dar daugiau darbų.


  KOMFORTAS

  Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti.

  Darbas su šiuo traktoriuku yra tikras malonumas.