Prekių katalogas

Elektrinis šakų smulkintuvas Fieldmann FZD 4020-E

 • Elektrinis šakų smulkintuvas Fieldmann FZD 4020-E

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
 • Fieldmann® FZD 4020-E еlektrinis šakų smulkintuvas. Smulkintuvo pagalba sodo atliekas paversite komposto medžiaga. Lengvai transportuojamas, su talpia 50l atliekų dėže. 

  Fieldmann® prekinis ženklas priklauso Čekijos kompanijai FAST C.R. Tai – vienas populiariausių sodo ir namų įrankių prekinių ženklų ne tik Čekijoje, bet ir Slovakijoje bei Vengrijoje. 

  Siekiant užtikrtinti aukščiausius kokybinius standartus, kokybės kontrolė vykdoma 6 pakopomis, visais gamybos proceso ir transportavimo etapais. Todėl FIELDMANN pretaisai atitinka griežčiausius Europos Sąjungos reikalavimus. 

  Šakų smulkintuvas (taip pat žinomas kaip medžio smulkintuvas) yra mašina, naudojama medžių galūnėms ir šakoms susmulkinti į skiedras. Dėl šakų smulkintuvo, brūzgynų tvarkymas yra daug lengvesnis. Smulkintuvai yra nešiojami ir montuojami ant ratų, todėl juos galima vilkti. Šakų smulkintuvų modeliai gali skirtis savo maitinimo šaltiniais, technika, triukšmingumu, variklio galingumu, smulkinimo galimybėmis ir papildomais komplektacijos elementais – priedais. Šakų ir medienos gabalai įtraukiami (arba įdedami paties žmogaus, jei aparatas neturi šakų įtraukimo funkcijos), šakos toliau patenka į smulkinimo mechanizmą, tada mediena drožlių pavidalu per lataką išmetama į skiedrų surinkimo vietą ar tiesiog ant žemės. Atskirų drožlių dydis priklauso nuo pasirinktos smulkinimo konfigūracijos.