Prekių katalogas

Daugiafunkcinės frezavimo staklės DEDRA DED7931Z1, 550W

 • Daugiafunkcinės frezavimo staklės DEDRA DED7931Z1, 550W

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  DEDRA
 • Daugiafunkcinės frezavimo staklės tai įrenginys, pasižymintis naudojimo universalumu, kurį užtikrina įvairūs darbiniai antgaliai.
  Priklausomai nuo įrengto antgalio tipo, juo galima ne tik frezuoti medieną, bet ir pjauti (tiek tiesia linija, tiek apskritimu), šlifuoti, poliruoti, graviruoti, gręžti ir pjauti. Visos šios funkcijos kartu paverčia paprastą medienos frezavimo įrenginį "viskas viename", papildomai atliekančiu šlifavimo ir dėlionės funkcijas. Tvirtas darbinis paviršius leidžia tiksliai frezuoti medieną ir palengvina statmenai ruošiniui gręžti skyles. Gumuotas korpusas užtikrina saugų sukibimą, o tai gerokai padidina įrenginio naudojimo patogumą.

  Daugiafunkciniame frezatoriuje DED7931Z1 bepakopis greičio reguliavimas leidžia lengvai pritaikyti jį prie atliekamo darbo tipo. Svarbu tai, kad nustačius norimą greitį, jis išlieka pastovus, nepriklausomai nuo naudotojo spaudimo - tai ypač svarbu atliekant tikrai smulkius darbus, reikalaujančius tikslumo. Kita svarbi šio daugiafunkcinio frezavimo įrenginio savybė - vadinamasis švelnusis paleidimas, t. y. įjungus įrenginį jis įsijungia ne visu pajėgumu, o lėtai didina greitį. Papildoma funkcija - apsauga nuo perkrovos, todėl mašina saugiau naudotis.

  Kartu su įrenginiu pateikiama daugybė priedų, kurie padės jums pradėti darbą, įskaitant tiesaus pjovimo kreiptuvą, apskritimo frezą, įvairių dydžių gręžimo antgalius, frezas ir gnybtus.

  Savybės:

  Daugiafunkcinė rankena - frezavimo, pjūklo, šlifavimo funkcijos
  Neribotai keičiamas greičio reguliavimas
  Pastovus greitis nepriklauso nuo spaudimo
  Švelnusis paleidimas - švelnusis paleidimas
  Apsauga nuo perkrovos
  Tvirta konstrukcija - lengva, bet tvirta aliuminio kojelė
  Gumuotos rankenos - saugus sukibimas 

  Pridedama:

  Įvorės (6 vnt. - 6,35/ 4,6/ 3,2/ 2,4/ 1,6 mm)
  Tiesaus pjovimo kreipiančioji (1 vnt.)
  Apskrito pjovimo kreipiančioji (1 vnt.)
  Raktai
  Lankstus 1 m velenas (1 vnt.)
  Gręžtuvai (2 vnt.)
  Frezos (3 vnt.)
  Pjovimo diskai (7 vnt.)     

  Pristatymas 3-7 darbo dienos.