Prekių katalogas

CFORCE 850 Touring G3 keturratis

 • CFORCE 850 Touring G3 keturratis

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  CFMOTO
  Konsultacija telefonu
  Albinas +37069975545
 • Naujasis COFRCE 850 Touring – siūlo daugiau nei tik padidintą keturračio galią, tai puikus balansas tarp galios, tikslumo ir komforto. Keturratis buvo atnaujintas visapusiškai, gamybos procese orientuojantis ne tik aukšta kokybę, bet ir gerą valdymą, inovacijas, bei išskirtinį komfortą.
  Naujasis modelis turi 17% mažesnį apsisukimo kampą, dėl atnaujinto dizaino keturračio privažiavimo laipsnis padidėjo iki 90°.
  Belieka tik išbandyti ir tuo įsitikinti. 

  VARIKLIS

  Naujasis dviejų cilindrų, 8 vožtuvų, skysčių aušinamas 800cc V-Twin variklis iššvykšto 52.5 kW galią ir sugeneruoja 70 Nm sukimo momentą.

  LED ŽIBINTAI
  Priekiniai, galiniai ir posūkių LED žibintai. Tęskite savo smagią kelionę net ir saulei nusileidus su ryškiais, aiškiai apšviečiančiais LED priekiniais ir žibintais. Aukšto intensyvumo priekiniai LED žibintai siekia maksimalų 43000cd ryškumą.

  DIDELĖ TEMPIAMOJI GALIA IR TEMPIMO GERVĖ
  Keturratis gali patempti net 820 kg svorį. Bei keturračio priekyje įmontuota tempimo gervę, kurią galėsite patogiai valduti ant vairo įmontuotais mygtukais. Tad su naujuoju CFORCE 850 galėsite ne tik pramogauti bet ir naudoti jį ūkio darbams atlikti.

  DVIEJŲ ARBA KETURIŲ VAROMŲJŲ RATŲ SISTEMA
  Priekinėje ašyje yra elektroniniu būdu valdoma diferencialinės pavaros užrakinimo funkcija, kuri leidžia vairuotojui greitai ir lengvai pakeisti du varomuosius ratus į keturis ir atvirkščiai. Galinėje ašyje yra mechaniškai užrakinama sraigtinė riboto praslydimo diferencialinė pavara, skirta visą laiką išlaikyti optimalų sukibimą su kelio danga ir pagerinti važiavimo kokybę bekele.

  LIEČIAMAS SPALVOTAS PRIETAISŲ SKYDELIS
  Keturračio standartinėje įrangoje sumontuotas 8 colių MMI spalvotas liečiamas prietaisų skydelis su Apple CarPlay ir valdymo balsu funkcijomis.

  ELEKTRONINIS AKSELERATORIUS
  Elektroninis greičio svirties valdymas leis itin švelniai pajudėti iš vietos, bei tiksliai reaguos į kiekvieną akseleratoriau spustelėjimą.

  PATOGESNĖS SĖDYNĖS
  Atnaujinto modelio sėdynės tapo dar minkštesnės, o keleivio atlošas atsilenkia 8°, kas suteikia keleiviui dar didesnį komfortą važiuojant nelygiai paviršiais.

  VAŽIAVIMO REŽIMAI
  Prietaisu skydelyje vos keliais paspaudimais galėsite patogiai pasirinkti vieną iš trijų važiavimo rėžimų (Sport / Normal / Work).

  REGULIUOJAMAS VAIRO STIPRINTUVAS (EPS)
  Didesniam vairavimo komfortui užtikrinti, galėsite rinktis iš trijų vairo stiprintuvo lygių (Min / Mid / Max).

  T-BOX IŠMANIOJI SISTEMA
  T-BOX išmanioji sistema turi integruotą 4G modulį, kurio pagalba realiu laikų galėsite matyti motociklo poziciją. 6D sensoriaus pagalba matysite visas pagrindines motociklo funkcijas, nuvažiuotą atstumą, nuvažiuotus maršrutus, pasiektą maksimalų greiti ir kitą statistinę informaciją. Visą tai patogiai galėsite stebėti mobilaus telefono programėlėje.

  LIETI RATLANKIAI SU BEADLOCKS
  Keturratis turi lietus ratlankius su BEADLOCKS, kurių dėka padangose galėsite laikyti mažesnį oro slėgį.

  NUOKALNĖS STABDYMO SISTEMA (DAC)
  Elektroninė nuokalnės stabdymo sistema važiuojant mažesniu nei 10 km/h greičiu variklio pagalba atlieka papildomą stabdymą, kuris padeda lengviau įveikti stačias nuokalnes. 

  Šią transporto priemonę galima registruoti Savivaldybėje (T3b kategorija) ir jos vairuotojas turi turėti teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones arba TR1, TR2 teises.