Prekių katalogas

CFMOTO UFORCE 600 EPS Bagis T1b (mini traktorius)

 • CFMOTO UFORCE 600 EPS Bagis T1b (mini traktorius)

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  CFMOTO
 • Praturtintas įvairiomis standartinėmis funkcijomis, tokiomis kaip vairo stiprintuvas EPS, UFORCE 600 yra galingesnis, judresnis ir netgi labiau darbui pasiruošęs nei jo pirmtakai. Leiskitės į kelią su galia ir greičiu, įveikite savo darbo dieną padedami lengvo valdymo, 4×4 galimybėmis ir lengvai pakeliama krovinių dėže. Neskaitant sumontuotos standartinės įrangos, UFORCE 600 taip pat turi ir platų aksesuarų pasirinkimą dėka didžiulio CFMOTO priedų katalogo.

  REGULIUOJAMAS VAIRAS
  Galite reguliuoti vairo padėtį aukštyn bei žemyn iki 32°, kad vairavimui būtų užtikrintas didžiausias patogumas.

  REGULIUOJAMA VAIRUOTOJO SĖDYNĖ
  4,25 colio vairuotojo sėdynė reguliuojama į priekį ir atgal, tai suteikia daugiau erdvės kojoms bei palengvina valdymą.

  LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI
  12 colių Aliuminio ratlankiai suteikia ne tik lengvumo, tačiau ir išvaizdai suteikia subtilesnio grožio, kitaip nei kitose transporto priemonėse naudojami plieniniai ratlankiai.

  NEPRIKLAUSOMA PRIEKINĖ PAKABA
  Visa 230 mm ratų eiga priekyje ir 254 mm gale, kartu su didele 270 mm prošvaisa leidžia UFORCE 600 įveikti griežčiausią reljefą ir užtikrinti sklandžia, kontroliuojamą kelionę.

  KOMPAKTIŠKA VAŽIUOKLĖ
  Trumpas posūkio spindulys ir dideli automobilinio stiliaus veidrodėliai padeda lengviau manevruoti siaurais keliais, sandėliuose bei kitose uždarose erdvėse.

  DARBO NAŠUMAS
  1300 x 870 mm bagažinė gali gabenti iki 250 kg krovinių ir turi dujinių amortizatorių keltuvą, kad būtų lengviau iškrauti krovinius.

  PRIEKINIS STIKLAS
  Standartinėje komplektacijoje sumontuotas priekinis stiklas, kuris apsaugo nuo vėjo, lietaus ir kitų kelyje pasitaikančių pavojų.

  GALINIS STIKLAS
  Standartinėje komplektacijoje sumontuotas galinis stiklas

  DURYS
  Standartinėje komplektacijoje sumontuotos pilnos šoninė durys, kurios suteiks komforto važiuojant įvairiais keliais. 

  Šią transporto priemonę galima registruoti Savivaldybėje (T1b kategorija) ir jos vairuotojas turi turėti teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones arba TR1, TR2 teises. Ši transporto priemonė gali būti vairuojama nuo 15 metų turint TR1 kategoriją.