Prekių katalogas

VEJAPJOVĖ ROBOTAS MCCULLOCH ROB S800

 • VEJAPJOVĖ ROBOTAS MCCULLOCH ROB S800

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  mcculloch
  Konsultacija telefonu
  Albinas +37069975545
 • Robotas vejapjovė McCulloch S800


   Su McCulloch S800 gausite patikimą sodo pagalbininką. Skirtas vejoms iki 800 m². Vejapjovės garsas siekia iki 57 dB, todėl reikia naudoti ausų apsaugos priemones. Siekiant užtikrinti reikiamą saugumą nuo neteisėto naudojimo, taip pat numatytas PIN kodas. Nesvarbu, koks oras, McCulloch atlieka savo darbą bet kokiomis oro sąlygomis. Norint lengvai ir greitai išvalyti robotą vejapjovę, jį galima atsargiai išvalyti su vandens žarna. Robotą žoliapjovę galima valdyti naudojant programėlę, naudojant "Bluetooth" ryšį. Bluetooth veikimo nuotolis yra maždaug 15-20 metrų. Visos reikalingos montavimo medžiagos įeina į pristatymo apimtį.

   McCulloch S800 - tai automatinis sodo pagalbininkas, kuris patikimai ir be rankų įsikišimo pasirūpina veja. Kaip matyti iš pavadinimo, "Rob S800" modelis naudojamas sodams, kurių plotas neviršija 800 m2. Jis įveikia ne didesnius kaip ± 35 % nuolydžius ir pjauna iki 45 m2/h. Galite nustatyti iki 2 "McCulloch S800" pjovimo zonų.

   Ekrane su paprastu meniu vienu mygtuko paspaudimu galite pasirinkti vieną iš iš anksto įdiegtų režimų. Robotas patikimai atlieka pjovimo užduotį nepriklausomai nuo oro sąlygų. Pirmiausia jis sužavi nedideliu, vos 7,8 kg, svoriu ir nesudėtingu valdymu per "Bluetooth" programėlę. 

   Jo darbo zona apibrėžiama riboženkliu. Jis įeina į pristatymo komplektą ir gali būti užkastas 3-4 cm gylyje arba nutiestas ant vejos naudojant pridedamus kabelio kaiščius. Robotas vejapjovė juda per veją atsitiktine tvarka. Tris aštrūs peiliai sumontuoti ant besisukančio disko. Pjovimo aukštį galima reguliuoti nuo 20 iki 50 mm ir be didelių pastangų nustatyti norimą žolės ilgį. Pjovimo plotis yra 16 cm. 

   Šiame roboto vejapjovės modelyje įrengti susidūrimo, pakėlimo ir pasvirimo jutikliai. Tai užtikrina aukštą saugumo lygį. Susidūrimo su kliūtimi atveju jis sustoja ir pakeičia pjovimo kryptį. Kai tik McCulloch S800 pakeliamas robotas sustabdo besisukančius peilius. PIN kodas užtikrina apsaugą nuo neteisėto naudojimo.