Prekių katalogas

VEJAPJOVĖ ROBOTAS MCCULLOCH ROB S600

 • VEJAPJOVĖ ROBOTAS MCCULLOCH ROB S600

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  mcculloch
  Konsultacija telefonu
  Albinas +37069975545
 • Robotas vejapjovė McCulloch S600 

   Puikiai tinkantys sodams iki 600 m2, ROB S serija kol kas yra pažangiausia mūsų robotų vejapjovių serija. Paprasčiau sumontuoti ir programuoti dėl lankstaus įkrovimo stotelės nustatymo, paprastas nustatymo vedlys ir intuityvi klaviatūra. ROB automatiškai važinės po sodą smulkiai mulčiuodamas žolę, kuri tręš veją, vadinasi, nereikės ištuštinti žolė krepšio. Kai akumuliatorius išseks, ROB išmaniai ras kelią iki įkrovimo stoties, kurioje įsikraus iš naujo. „Bluetooth“ ryšys su specialia išmaniojo telefono programa dar labiau palengvina vejapjovės funkcijų valdymą ir trikdžių šalinimą. Taupo laiką, galima iš anksto nustatyti pjovimo funkcijas ir grafikus. Pateikiamas su 150 m kontūro kabeliu, 200 įkabų ir visomis reikalingomis jungtimis, skirtomis greitai ir paprastai montuoti.
  Produkto savybės
  Dirbamas plotas: 600 m² ±20%
  Pjovimo aukštis, min.–maks.: 20-50 mm

   Vejos apsauga
  Sumani adaptyvioji pjovimo sistema, automatiškai keičianti pjovimo tvarkaraštį pagal žolės augimą. Apsaugo nuo vejos gadinimo.

   Laisvai pasirenkama įkrovimo stoties padėtis
  Suteikia laisvės įtaisyti įkrovimo stotį beveik bet kuriame vejos krašte.

   Kreipiamojo kabelio technologija
  Pagerina navigaciją sudėtinguose soduose, kad būtų pjaunama dar dailiau, ir sumaniai padeda Robui rasti kelią namo nepaliekant nepageidaujamų žymių.