Prekių katalogas

Robotas vejapjovė Stalco Perfect RMP650

 • Robotas vejapjovė Stalco Perfect RMP650

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

  Stalco Perfect RMP650 yra ekonomiškas ir lengvai naudojamas įrenginys 

  Pjovimo plotis
  18 cm
  Konsultacija telefonu
  Albinas +37069975545
 • Stalco siūlo produktus, kurie puikiai atitinka profesionalų, specialistų ir mažmeninių klientų lūkesčius.

  Žoliapjovė skirta natūraliai žolei pjauti - taip gaunama sveikesnė ir gražesnė veja. Žoliapjovę galima užprogramuoti veikti, bet kada ir pageidaujamu dažnumu, priklausomai nuo vejos dydžio. 

  Pjovimo robotas Stalco Perfect RMP650 yra ekonomiškas ir lengvai naudojamas įrenginys, taupantis laiką, išlaikantis aukštą pjovimo tikslumą ir saugumą. Roboto pagalvėlėje sumontuoti kliūčių ir susidūrimo aptikimo jutikliai. Galingas variklis be šepetėlių leidžia mašinai veikti tik 55 dB triukšmo lygiu. Įrenginys turi galingą 20V 2500 mAh talpos bateriją, kuri leidžia robotui dirbti 90 minučių be papildomo įkrovimo. Atsiradus poreikiui robotas automatiškai grįš į stotį pasikrauti akumuliatoriaus – maksimalus įkrovimo laikas yra tik 120 minučių.

  Pjovimo robotą Stalco Perfect RMP650 lengva sumontuoti. Prie įrenginio pridedami visi reikalingi montavimo priedai. Dėl didelių ratų su specialiu raštu mašina gali lipti labai nelygiu reljefu, kurio nuolydis iki 20o//36%. Minkšta konstrukcija leidžia judėti per nedidelius nelygumus, apsaugodama pjovimo sistemą nuo pažeidimų. Robotas naudoja dvipusius peilius, kurių tarnavimo laikas yra dvigubai ilgesnis nei vieno peilių komplekto. Mažiausias įrenginio praėjimas yra tik 80 cm. Taip pat robotas aprūpintas posvyrio arba apvertimo jutikliais, kurių dėka mašina išsijungia automatiškai, garantuodama aukštą saugumo lygį eksploatacijos metu. Modelis RMP650 turi krašto pjovimo funkciją, kurios dėka robotas, judėdamas kontūro kabeliu, leidžia išlaikyti atitinkamą žolės ilgį ir vejos pakraščiuose. Per mobiliąją aplikaciją sodą galima padalyti į iki 4 pjovimo zonų. 

  4 metų garantija