Prekių katalogas

Robotas vejapjovė GARDENA SILENO MINIMO 250

 • Robotas vejapjovė GARDENA SILENO MINIMO 250

  Kaina 619 
  699.99  Sutaupykite 80.99 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i

  Bendri duomenys:

  Darbinio ploto pajėgumas: 250 m²
  Pjovimo plotis: 16 cm
  Pjovimo aukštis: 20 - 45 mm
  Pjovimo sistema: 3 laisvai besisukantys peiliai
  Maks. nuolydis darbinio lauko viduje: 25%
  Įkrovimo sistema: Automatinė
  Tipinis įkrovimo laikas: 75 min
  Tipinis, vieno įkrovimo, pjovimo laikas: 70 min
  Pakėlimo daviklis: Yra
  PIN kodas: Yra
  Pasvirimo daviklis: Yra
  Baterijos tipas: Ličio jonų
  Kontūro laidas: 150 m
  Kabės 150 vnt.    

  Gamintojas
  Gardena
 • Tylus, universalus ir sumanus mažasis sodo pagalbininkas - tai GARDENA robotas vejapjovė "SILENO minimo" 250 m². „SILENO minimo“ idealiai tinka mažesnėms vejoms bei garantuoja aukštą našumą ir patogų pjovimą. Taigi, pradėkime! Pasiimkite savo išmanųjį telefoną ir naudodami GARDENA "Bluetooth®“ programėlę, įveskite vejos dydį, norimas pjovimo dienas ir pageidaujamą pradžios laiką.

  GARDENA "Bluetooth®“ programėlė žingsnis po žingsnio intuityviai padės jums atlikti pradinį diegimą. Jūsų robotas vejapjovė sudaro tvarkaraštį ir yra pasirengęs dirbti. Paprasta ir patogu valdyti „SILENO minimo“ per „Bluetooth®“ net iki 10 m atstumu. Jūsų robotas nustato optimalų žolės pjovimo laiką, o GARDENA "Bluetooth®“ programa naudoja savo planavimo asistentą, kad jūsų sodas būtų tinkamai paruoštas. Dėl ypač tylaus variklio, šiai vejapjovei būdingas geriausias žemas triukšmo lygis - tik 57 dB (A). Jūs ir jūsų kaimynai galite ramiai atsipalaiduoti sode, net kai jūsų robotas veikia. Įmantrus „CorridorCut“ valdo robotą vejapjovę, kai jis pjauna siaurose vietose ir siauruose kampuose, kurių plotis siekia vos 60 centimetrų.

  „CorridorCut“ padės jūsų robotui vikriai išsisukti iš keblių aklaviečių. Su „SensorControl“ funkcija robotas pats nusprendžia, kaip dažnai jūsų vejai reikia pjovimo, atsižvelgiant į žolės augimą. Bebaimis sodo pagalbininkas „SILENO minimo“ pjauna savarankiškai, nepaisant oro, lietaus ar saulės. Sumanus robotas stebi, ar žemė užšalusi ar per šalta, ir laukia, kol oras pagerės, pristabdydamas savo programą. Kontūro kabelis nurodo sodo plotą, kurį reikia nupjauti. Gido kabelis patikimai ir automatiškai nukreipia robotą vejapjovę aplink visas pjovimo vietas. 

    

                         Pro-silent

  Atsipalaiduokite savo sode, o „SILENO minimo“ ramiai imsis darbo. Geriausias klasėje žemas triukšmo lygis (57 dB A) jūsų visiškai netrikdys.

   

   

   

                         Idealiai tinka mažoms ir sudėtingoms vejoms

         GARDENA "SILENO minimo" mažas ir sudėtingas vejos vietas pjauna visiškai automatiškai, patikimai ir tolygiai.                 

         Jis be problemų valdo siauras erdves ir siaurus kampus. Įkrovimo stotelę taip pat galima lengvai pastatyti.
   

   

   

                        Apsauga nuo šalčio

         Novatoriškas šalčio jutiklis nustato temperatūrą arti užšalimo taško ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją. Taip pat galite jį įjungti arba išjungti naudodami GARDENA "Bluetooth®“ programėlę. 

   

   

   

   

                       Ypač saugu

         Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą - užtikrinant, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytas vietas. Jautriai reaguojantys susidūrimo jutikliai užtikrina, kad vejapjovė veikia saugiai, be avarijų ir žalos jūsų sodui.

         Pakėlus įrankį, kitas jutiklių rinkinys priverčia peilius nedelsiant sustoti, taip išvengiant sužalojimų.