Prekių katalogas

Plazminis pjoviklis LONGWELD CUT-60

 • Plazminis pjoviklis LONGWELD CUT-60

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

  Maksimalus pjovimo storis: 20mm.

  Srovė - 60A
  Įvesties galia- 380V

 • Tai – inverterinė suspausto oro plazminio pjovimo sistema su kontaktiniu pagalbinio lanko įžiebimu. Pjovimo sistema leidžia preciziškai tiksliai, greitai ir be iškraipymų pjaustyti plieną, nerūdijantįjį plieną, galvanizuotą plieną, aliuminį, varį, žalvarį ir kitas medžiagas. Inverterinė plazminio pjovimo sistema – geriausiems darbo rezultatams! Komplektacija - plazminio pjovimo rankovė (4m), masės kabelis su gnybtu, oro filtras, monometras, pjovimo antgaliai.

  Plazminis metalo pjovimas nereikalauja didelio specialaus pasiruošimo – įsisavinti plazminio pjovimo ypatybes užtenka ir kelių valandų.Profesionalūs profesionalūs plazminiai reaktyviniai pjovikliai leidžia maksimaliai išnaudoti iki 60% darbo laiko. Kitaip tariant, jie gali dirbti su nustatyta pjovimo srove ne ilgiau kaip 6 minutes ir tada reikalauti tik 4 minučių pertraukos aušinimui.Didžiausias plazminio reaktyvinio pjovimo staklių pjovimo pajėgumas rodo didžiausią medžiagos storį, kuriam mašina gali prasiskverbti. Maksimalų pajėgumą galima pasiekti tik naudojant tam tikras medžiagas ir tik esant optimalioms darbo sąlygoms.

  Norint gauti švarų pjovimą ir optimalų pjovimo greitį, rekomenduojama, kad medžiagos storis neviršytų 50-60% didžiausio plieno prietaiso pjovimo pajėgumo arba 25-30% aliuminio.

  Norint gauti optimalius rezultatus, būtina, kad atstumas tarp pjaunamos medžiagos ir žemės (ar kitų kliūčių) būtų ne mažesnis kaip 60 cm. Tokiu būdu yra numatytas laisvas kelias plazmos srovei išpūsti išlydytą metalą. Šios laisvos vietos nebuvimas gali rimtai paveikti pjovimo kokybę. 

  Gamintojas LONGWELD
  Įvesties galia AC 380V ± 15%, 3 faz. 50/60 Hz
  Įvesties galia 7,8 kWA
  Išvesties diapazonas 20~60A
  Dujų tiekimo sustabdymo pavėlinimas 0~10
  Lanko įžiebimas HF
  Neapkrovinė įtampa 240 V
  Darbo ciklas 60%
  Apsaugos klasė IP21
  Izoliacijos klasė F
  Maksimalus pjovimo storis 20mm
  Svoris 18 kg
  18 kg 12 mėn