Prekių katalogas

John Deere Z515E

 • John Deere Z515E

  Kaina 7699 
  7899  Sutaupykite 200 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...


  Variklio galia: 16,7 kW
  Variklio gamintojas: Briggs and Stratton
  Darbinis plotis: 122 cm  

  Gamintojas
  JohnDeere
  Pjovimo plotis
  122 cm.
  Išmetimas
  Šoninis metimas
  Variklio galia
  16,7 kW
  Pavarų valdymas
  Svirtimi
  Transmisijos tipas
  Hidrostatinė
  Peilių įjungimas
  Elektromagnetinis
  Pjovimo aukštis
  25 - 102 mm
  Konsultacija telefonu
  Albinas +37069975545
 • Anksčiau greitas darbas buvo tik profesionalios įrangos ypatybė. Tačiau dabar, naudodami mūsų nulinio apsisukimo vejos traktoriukus, galėsite dirbti kur kas greičiau, lengviau ir sklandžiau. Manevravimas aplink kliūtis – neįtikėtinas ir greitas. Aukštas sostas su porankiais leis dirbti komfortiškai ir patogiai.
  Elektrinis pjaunamosios įjungimas, ir intuityvus valdymas su valdymo svirtimis patiks visiems, kas mėgsta tikslų ir greitą darbą. 

  VARIKLIS

  Patikimas 2 cilindrų „V Twin“ benzininis „Briggs&Stratton“ variklis turi pakankamai   galios, kad darbas būtų efektyvus ir našus pjaunant ar mulčiuojant nupjautą žolę. Elektroninis degimo valdymas greitam užkūrimui, patogus aptarnavimas ir kitos   savybės neleis suabejoti šiuo varikliu 

  PJAUNAMOJI

  Galinga „ Accel Deep“ pjaunamoji su šoniniu žolės išmetimu yra tvirta ir universali.   Peiliai darbo metu persidengia, todėl neliks nenupjautos žolės per pjaunamosios   vidurį. Jei norite mulčiuoti – užsisakykite greitai sumontuojamą mulčiavimo   komplektą. Po naudojimo jas lengva išplauti per įtaisytą plovimo angą. 

  ŽOLĖS SURINKIMAS

  Jei reikia žolės surinkimo, šiam modeliui galima papildomai užsakyti ir sumontuoti   230 litrų talpos bunkerį. 

  TRANSMISIJA

  Hidrostatinė transmisija su 2 hidro varriklkiais leidžia judėti greičiau ir manevruoti efektyviau. Valdymas atliekamas su 2 vairolazdėmis Pedalai yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį – iki 12,9 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 6,4 km/h.

  RĖMAS

  Z trak vejos traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Gale papildomai sumontavus sukabinimo mechanizmą, galima nuveikti dar daugiau darbų.

  KOMFORTAS

  Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti. Darbas su Ztrak vejapjove yra 20% našesnis, lyginant su analogiškos galios standartiniu vejų traktoriuku ir tai yra tikras malonumas.