Prekių katalogas

John Deere X350

 • John Deere X350

  Kaina 7699 
  7899  Sutaupykite 200 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

  Pjovimo plotis: 122 cm.

  Pavarų dėžė: Hidraulinė

  Gamintojas
  JohnDeere
  Pjovimo plotis
  122 cm.
  Išmetimas
  Šoninis metimas, Krepšys
 • Modernus prietaisų skydelis panašus į automobilinį ir suteikia daug informacijos. Su „optimalaus pjovimo zona“, kuri atvaizduojama skydelyje pagal variklio apkrovą, visad žinosite kaip apkrautas variklis, kad pasirinkti greitį, reikalingą nepriekaištingam darbui. Patikimas „V twin“ 2 cilindrų benzininis „Kawasaki“ variklis turi daugiau galios, ir didesnį sukimo momentą, kad darbas būtų efektyvus ir našus pjaunant ar mulčiuojant. Elektroninis degimo valdymas greitam užkūrimui, švelnus variklio darbas ir mažesnis triukšmas. Nauja „ Accel Deep“ pjaunamoji su šoniniu žolės išmetimu yra tvirta ir universali. Ji gaminama iš štampuoto plieno. Čia mažiau aštrių kampų ir vietų kur gali kauptis nešvarumai, todėl žolės išmetimas yra lengvesnis ir našesnis. Pjaunamoji dėl savo konstrukcijos yra tylesnė. Ji yra gyli, tad galėsite pjauti aukštesnę žolę. Jei norite mulčiuoti – užsisakykite greitai sumontuojamą mulčiavimo komplektą , kurį paskui bus lengva įjungti. Pjaunamoji įjungiama elektriškai. Po naudojimo pjaunamąją lengva išplauti per įtaisytą plovimo angą. 

  Jei reikia žolės surinkimo, šiam modeliui galima papildomai užsakyti ir sumontuoti 250 litrų talpos bunkerį. Šis traktoriukas turi hidraulinę transmisiją su kuria lengva pasirinkti reikiamą greitį ir keisti važiavimo kryptį. Judėjimo kryptis keičiama „ Twin Touch“ pedalų pagalba. Pedalai yra patogioje pozicijoje, todėl valdymas ir darbas yra intuityvus ir lengvas. Greitis važiuojant į priekį – iki 8,2 km/h, greitis važiuojant atgal – iki 5,9 km/h. Patogesniam darbui yra įdiegta pastovaus greičio palaikymo kontrolė. 

  John Deere traktoriukai sukonstruoti naudojant tvirtą suvirintą rėmą, todėl traktoriukas atlaiko didesnes apkrovas. Rėmas yra iš 3 mm plieno ir sugeria išorines tempimo ir laužimo jėgas ir taip apsaugo kitus mechanizmus, todėl traktoriukas tarnaus ilgiau. Gale sumontuotas kablys, prie kurio prikabinus priekabą galima nuveikti dar daugiau darbų. Valdikliai išdėstyti logiškai ir patogiai, todėl vairuotojas lengvai supras ir valdys mašiną. Valdikliai yra koduoti spalvomis pagal atliekamas darbines funkcijas, tad juos lengva įsiminti. 

   

  Variklio galia kW.

  13,8 kW.

  Rekomenduojamas pjovimo plotas

  Iki 80 arų.

  Pjovimo deka

  122 cm.

  Transmisija

  Hidraulinė

  Variklis

  „Kawasaki“, benzininis

  Variklio cilindrų skaičius

  2, „V twin“ 

  Pjaunamoji

  „Accel Deep“ su šoniniu žolės išmetimu 

  Rėmas

  Iš 3 mm plieno