Prekių katalogas

Husqvarna T540 XP® II

 • Husqvarna T540 XP® II

  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

  Variklis: 2T, 37,7 cm³, 1,8 kW 

  Pjovimo grandinė: H37 3/8", 1,3 mm 

  Gamintojas
  HUSQVARNA
  Variklio galia
  1,8 kW.
 • Husqvarna T540 XP® modelis skirtas profesionalams, naudojantiems pjūklus su tolimajame gale įtaisyta viršutine rankena - arboristams, landšafto specialistams, sodo darbų rangovams ir aplinkos tvarkymo įmonių darbuotojams, t.y. visiems, kuriems reikia puikiai veikiančio ir patogaus įrenginio.

  Automatinio variklio suderinimo funkcija AutoTune laiduoja optimalias variklio eksploatacines savybes. Nereikia gaišti laiko reguliuojant karbiuratorių. Karbiuratoriuje įmontuota skirtingo kuro, aukščio, drėgmės, temperatūros ir užsikimšusio oro filtro kompensavimo sistema. Reguliuojamas tepalo siurbliukas leidžia lengvai sureguliuoti grandinės tepimą pagal Jūsų poreikius. Šone sumontuotas grandinės įtempiklis palengvina ir pagreitina grandinės reguliavimą nenaudojant papildomų įrankių. Integruotas žiedas virvei - pjūklas paprastai ir greitai pritvirtinamas prie darbui aukštyje skirtų laikymo diržų. Automatinis stabdymo jungiklis po užgesinimo automatiškai grįžta į užvedimo padėtį ir taip išvengiama sutrikimų užvedant. Nenukrentanti juostos tvirtinimo veržlė. Greitai nuimamas oro filtras leidžia greitai jį išvalyti. Atlenkiamą kuro bako dangtelį paprasta atidaryti ir uždaryti. Tai palengvina kuro papildymą. Talpiame, permatomame kuro bakelyje visada matosi esamas kuro lygis.

  Smart Start® - variklio ir starterio konstrukcija leidžia greitai ir lengvai užvesti.

  Air Injection™ sistema - tai išcentrinė oro valymo sistema, leidžianti rečiau valyti oro filtrą, o tai užtikrina paprastesnį eksploatavimą ir mažesnį susidėvėjimą.

  „LowVib®“ - efektyvi antivibracinė sistema. Kuro pompa lengvam užvedimui. 

 • Alternatyvios prekės